Cheapest carts & vapes in London, OH
Cheapest right now: Boundless Terp Pen Replacement - Crushed Quartz- 5pk at Pure Ohio Wellness — $24 ($4.80 per cartridge)
172 comparable vape pens listings at 1 London dispensaries · ranked per cartridge · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Ohio city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Boundless Terp Pen Replacement - Crushed Quartz- 5pk Vape Pens | each · 5-pack | $24 | $4.80/piece | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Gas Face (Indica) - Live Resin Cart Vape Pens | 7/10 g | $50 | $5/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Purple Churro | Live Resin Cartridge | 1g Cresco · Vape Pens | 7/10 g | $50 | $5/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | G Pen Nova Tank Vape Pens | each | $5.50$1150% off | $5.50/piece | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lemon Dosi (Indica) - Live Resin Dank Tank Vape Pens | 7/10 g | $60 | $6/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | GMO Z (Hybrid) - Live Resin Badder Vape Pens | 7/10 g | $60 | $6/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Puffco Proxy Joystick Cap - Desert Vape Pens | each | $11.50$2350% off | $11.50/piece | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Peak Pro Joystick Cap - Flourish Vape Pens | each | $12.50$2550% off | $12.50/piece | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Puffco Peak Pro Joystick Cap - Pearl Vape Pens | each | $13.50$2750% off | $13.50/piece | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Puffco Peak Pro - Joystick Cap - Onyx Vape Pens | each | $13.50$2750% off | $13.50/piece | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Puffco Peak Joystick Cap & Tether - Sky Vape Pens | each | $16$3250% off | $16/piece | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Puffco Plus Chamber - Onyx Vape Pens | each | $17 | $17/piece | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Puffco 3D Chamber 2 - pack - Onyx Vape Pens | each · 2-pack | $52 | $26/piece | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Smooth-E (Hybrid) - Distillate iKrusher DVP Vape Pens | 0.85 g | $23.80$3430% off | $28/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | The Terp Pen V2 - Stainless Steel Vape Pens | each | $28 | $28/piece | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | The Terp Pen V2 - Lemon Yellow Vape Pens | each | $28 | $28/piece | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | The Terp Pen V2 - Black Vape Pens | each | $28 | $28/piece | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Sunshine Jam (Hybrid) - Distillate iKrusher DVP Vape Pens | 0.83 g | $23.80$3430% off | $28.67/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Sunshine Jam (Hybrid) - Distillate Cart Vape Pens | 0.83 g | $24.50$3530% off | $29.52/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Blue Dream (Sativa) - Distillate iKrusher DVP - 1g - 2day - POW Vape Pens | 4/5 g | $23.80$3430% off | $29.75/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Summer Blast (Hybrid) - Distillate - iKrusher DVP Vape Pens | 4/5 g | $23.80$3430% off | $29.75/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Summer Blast (Hybrid) - Distillate Cart Vape Pens | 0.82 g | $24.50$3530% off | $29.88/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Skunky Jack (Sativa) - Full Spectrum iKrusher DVP Vape Pens | 0.78 g | $23.80$3430% off | $30.51/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Hell on Wheels (H) - Full Spectrum iKrusher DVP Vape Pens | 0.78 g | $23.80$3430% off | $30.51/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Blue Blast (Indica-Hybrid) - Full Spectrum iKrusher DVP Vape Pens | 0.78 g | $23.80$3430% off | $30.51/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Georgia Bloom (Hybrid) - Distillate Cart - 1g - POW Vape Pens | 4/5 g | $24.50$3530% off | $30.63/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Skunky Jack Cartridge - 1g Pure Ohio Wellness · Vape Pens | 4/5 g | $24.50$3530% off | $30.63/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Hell On Wheels (Indica Hybrid) - Full Spectrum Cart Vape Pens | 0.78 g | $24.50$3530% off | $31.41/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Blue Blast (Indica Hybrid) - Full Spectrum Cart Vape Pens | 0.78 g | $24.50$3530% off | $31.41/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | FB (IH) - Full Spectrum iKrusher DVP Vape Pens | 3/4 g | $23.80$3430% off | $31.73/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | E85 (Indica Hybrid) - Full Spectrum - iKrusher Vape Pens | 3/4 g | $23.80$3430% off | $31.73/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Royal Ramble (Indica Hybrid) - Full Spectrum - iKrusher - 1g - POW Vape Pens | 0.74 g | $23.80$3430% off | $32.16/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | E85 Cartridge - 1g Pure Ohio Wellness · Vape Pens | 0.76 g | $24.50$3530% off | $32.24/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Royal Ramble (Indica Hybrid) - Full Spectrum - 510 Cart - 1g - POW Vape Pens | 0.74 g | $24.50$3530% off | $33.11/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Sunshine Jam (Hybrid) - Distillate DVP Vape Pens | 0.42 g | $14$2030% off | $33.33/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Oracle Orange - 1g - Cart Vape Pens | 0.84 g | $28 | $33.33/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Georgia Bloom (Hybrid) - Distillate DVP - 0.5g - POW Vape Pens | 0.41 g | $14$2030% off | $34.15/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Pineapple Express (Sativa) - 1g - Distillate Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | MoodLeaf 1G Vape Cartridge- Buckeye Diesel Moodleaf · Vape Pens | 0.865 g | $31.20$3920% off | $36.07/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Pure Night +CBN - Cart Vape Pens | 0.65 g | $24.50$3530% off | $37.69/g | Pure Ohio Wellness London · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
How London vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical London price: $48.76 per gram (middle of $30.51–$78.79).
- 98.9% of priced vape pens listings in London publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More London price data: cheapest weed in London, cheap ounces, London flower price index, London deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.