Cheapest concentrates in Glenpool, OK
Cheapest right now: VIP | Bananaconda Wax Baller Jar | 28g at Dank Banq Glenpool — $79 ($2.82 per gram)
51 comparable concentrates listings at 3 Glenpool dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VIP | Bananaconda Wax Baller Jar | 28g Concentrates | each | $79 | $2.82/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | VIP | Bananaconda Wax Baller Jar | 28g Concentrates | each | $79 | $2.82/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Double Down Dabs | Tulsa King OG Crumble | 14g Concentrates | each | $45 | $3.21/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Double Down Dabs | Tulsa King OG Crumble | 14g Concentrates | each | $45 | $3.21/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Double Down Dabs | Trump Runtz Wax | 7g Concentrates | each | $35 | $5/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Double Down Dabs | Trump Runtz Wax | 7g Concentrates | each | $35 | $5/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | VIP | Peanut Butter Cup (I) Badder | 3.5G Concentrates | each | $20 | $5.71/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | VIP | Black Ice (I) Sugar | 3.5G Concentrates | each | $20 | $5.71/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | VIP | Jungle Juice (S) Badder | 3.5G Concentrates | each | $20 | $5.71/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | VIP | Black Ice (I) Sugar | 3.5G Concentrates | each | $20 | $5.71/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Double Down Dabs | Black Ice Wax | 3.5g Concentrates | each | $20 | $5.71/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | VIP | Tropicana Runtz (I) Badder | 3.5G Concentrates | each | $20 | $5.71/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | VIP | Peanut Butter Cup (I) Badder | 3.5G Concentrates | each | $20 | $5.71/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Double Down Dabs | Stripper Glitter Wax | 3.5g Concentrates | each | $20 | $5.71/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Double Down Dabs | Black Ice Wax | 3.5g Concentrates | each | $20 | $5.71/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | VIP | Jungle Juice (S) Badder | 3.5G Concentrates | each | $20 | $5.71/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Double Down Dabs | Stripper Glitter Wax | 3.5g Concentrates | each | $20 | $5.71/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | VIP | Tropicana Runtz (I) Badder | 3.5G Concentrates | each | $20 | $5.71/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Doc Ferguson | Trump Runtz Wax | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Peach Daiquiri | Solvent | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | VIP | Tropicana Runtz (I) Badder | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | VIP | Sun Crush (I) Sugar | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | VIP | Peanut Butter Cup (I) Badder | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | VIP | Melt Mods (I) Sugar | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | VIP | Jungle Juice (S) Badder | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | VIP | Glitter Bomb (I) Sugar | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | VIP | Gelato (H) Badder | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | VIP | Drip God (I) Sugar | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | VIP | Cherry Mac (H) Sugar | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | VIP | Black Ice (I) Sugar | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Peach Daiquiri | Solvent | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | VIP | Black Ice (I) Sugar | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | VIP | Cherry Mac (H) Sugar | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | VIP | Drip God (I) Sugar | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | VIP | Gelato (H) Badder | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | VIP | Glitter Bomb (I) Sugar | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | VIP | Jungle Juice (S) Badder | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | VIP | Melt Mods (I) Sugar | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | VIP | Peanut Butter Cup (I) Badder | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | VIP | Sun Crush (I) Sugar | 1g Concentrates | each | $7 | $7/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Glenpool concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Glenpool price: $7 per gram (middle of $5–$30). That works out to about $24.50 an eighth.
- 86.4% of priced concentrates listings in Glenpool publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Glenpool price data: cheapest weed in Glenpool, cheap ounces, Glenpool flower price index, Glenpool deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.