| 1 | Cartel Oil Co. - Granny Mac (S) - 1.2g Diamond Infused Pre Rolls (14pk) Infused Pre-rolls | 16.8 g · 14-pack | $42 | $2.50/g | Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa) Glenpool · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cartel Oil Co. - Bombshell (H) - 1.2g Diamond Infused Pre Rolls (14pk) Infused Pre-rolls | 16.8 g · 14-pack | $42 | $2.50/g | Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa) Glenpool · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cartel Oil Co. - Blueberry Dew (I) - 1.2g Diamond Infused Pre Rolls (14pk) Infused Pre-rolls | 16.8 g · 14-pack | $42 | $2.50/g | Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa) Glenpool · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cartel Oil Co. - Old School Skunk (S) - 7pk Diamond Infused Pre Rolls (1.2g) Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $25 | $2.98/g | Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa) Glenpool · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cartel Oil Co. - Lost Soul (H) - 7pk Diamond Infused Pre Rolls (1.2g) Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $25 | $2.98/g | Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa) Glenpool · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cartel Oil Co. - Dragon's Layer (I) - 7pk Diamond Infused Pre Rolls (1.2g) Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $25 | $2.98/g | Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa) Glenpool · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cartel Oil Co. - Face Slapper (H) - 7pk Diamond Infused Pre Rolls (1.2g) Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $25 | $2.98/g | Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa) Glenpool · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cartel Oil Co. - Fruit Smash (H) - 7pk Diamond Infused Pre Rolls (1.2g) Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $25 | $2.98/g | Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa) Glenpool · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Cartel Oil Co. - Berries & Cream (I) - 7pk Diamond Infused Pre Rolls (1.2g) Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $25 | $2.98/g | Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa) Glenpool · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Joints - Sugar Crystal (H) - 6pk Infused Pre Rolls (1g) Infused Pre-rolls | 6 g · 6-pack | $21.36 | $3.56/g | Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa) Glenpool · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Joints - Honey Crumble (H) - 6pk Infused Pre Rolls (1g) Infused Pre-rolls | 6 g · 6-pack | $21.36 | $3.56/g | Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa) Glenpool · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Joints - Cookie Brick (I) - 6pk Infused Pre Rolls (1g) Infused Pre-rolls | 6 g · 6-pack | $21.36 | $3.56/g | Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa) Glenpool · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Joints - Comet Candy (H) - 6pk Infused Pre Rolls (1g) Infused Pre-rolls | 6 g · 6-pack | $21.36 | $3.56/g | Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa) Glenpool · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Joints - Sunfire Crystal (I) - 6pk Infused Pre Rolls (1g) Infused Pre-rolls | 6 g · 6-pack | $21.36 | $3.56/g | Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa) Glenpool · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Joints - Moon Dust (H) - 6pk Infused Pre Rolls (1g) Infused Pre-rolls | 6 g · 6-pack | $21.36 | $3.56/g | Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa) Glenpool · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Mr. Money Bagz | Green Crack | 1g Infused Pre-rolls | each | $4 | $4/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Lake & Bake | Wave Roller - Pineapple Zittles (H) - Infused Pre Roll (.7g) Infused Pre-rolls | 7/10 g | $4 | $4/piece | Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa) Glenpool · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Lake & Bake | Wave Roller - Creamsicle (S) - Infused Pre Roll (.7g) Infused Pre-rolls | 7/10 g | $4 | $4/piece | Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa) Glenpool · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Lake & Bake | Wave Roller - Bubble Yummm (I) - Infused Pre Roll (.7g) Infused Pre-rolls | 7/10 g | $4 | $4/piece | Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa) Glenpool · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Mr. Money Bagz | Yo Mama | 1g Infused Pre-rolls | each | $4 | $4/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Mr. Money Bagz | Northern Lightz | 1g Infused Pre-rolls | each | $4 | $4/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Mr. Money Bagz | Apple Pi | 1g Infused Pre-rolls | each | $4 | $4/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Mr. Money Bagz | Butter Ball | 1g Infused Pre-rolls | each | $4 | $4/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Mr. Money Bagz | Apple Pi | 1g Infused Pre-rolls | each | $4 | $4/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Mr. Money Bagz | Green Crack | 1g Infused Pre-rolls | each | $4 | $4/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Mr. Money Bagz | Northern Lightz | 1g Infused Pre-rolls | each | $4 | $4/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Mr. Money Bagz | Yo Mama | 1g Infused Pre-rolls | each | $4 | $4/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Mr. Money Bagz | Butter Ball | 1g Infused Pre-rolls | each | $4 | $4/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Sunday Extracts - Bomb Pop (I) - 10pk Diamond Infused Pre Rolls (.75g) Infused Pre-rolls | 7.5 g · 10-pack | $32 | $4.27/g | Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa) Glenpool · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Sunday Extracts - Now N Later (H) - 10pk Diamond Infused Pre Rolls (.75g) Infused Pre-rolls | 7.5 g · 10-pack | $32 | $4.27/g | Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa) Glenpool · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Telluride Boyz | Blue West Coast | 1.3g Infused Pre-rolls | each | $6 | $4.62/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Telluride Boyz | Yellow Mermaid | 1.3g Infused Pre-rolls | each | $6 | $4.62/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Peach Skywalker | Infused Joints | 1.3g Infused Pre-rolls | each | $6 | $4.62/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Telluride Boyz | Yellow Mermaid | 1.3g Infused Pre-rolls | each | $6 | $4.62/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Peach Skywalker | Infused Joints | 1.3g Infused Pre-rolls | each | $6 | $4.62/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Telluride Boyz | Marshmellow | 1.3g Infused Pre-rolls | each | $6 | $4.62/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Telluride Boyz | Marshmellow | 1.3g Infused Pre-rolls | each | $6 | $4.62/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Telluride Boyz | Blue West Coast | 1.3g Infused Pre-rolls | each | $6 | $4.62/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Telluride Boyz | Grape Galaxy | 1.3g Infused Pre-rolls | each | $6 | $4.62/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Telluride Boyz | Grape Galaxy | 1.3g Infused Pre-rolls | each | $6 | $4.62/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |