Cheapest pre-rolls in Glenpool, OK
Cheapest right now: Penny Pincher | Cake | 1g at Dank Banq Glenpool — $1 ($1 per gram)
52 comparable pre-rolls listings at 2 Glenpool dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Penny Pincher | Cake | 1g Pre-rolls | each | $1 | $1/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Penny Pincher | Sweet Bookie | 1g Pre-rolls | each | $1 | $1/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Penny Pincher | Cake | 1g Pre-rolls | each | $1 | $1/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Penny Pincher | Drunk Munki | 1G Pre-rolls | each | $1 | $1/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Penny Pincher | Z's Apples | 1G Pre-rolls | each | $1 | $1/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Penny Pincher | Sweet Bookie | 1g Pre-rolls | each | $1 | $1/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Penny Pincher | Z's Apples | 1G Pre-rolls | each | $1 | $1/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Penny Pincher | Drunk Munki | 1G Pre-rolls | each | $1 | $1/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Penny Pack | Wonder Cakez | 28g Pre-rolls | each | $28 | $1/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Penny Pack | Black Cherry Limez | 28g Pre-rolls | each | $28 | $1/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Penny Pack | Wonder Cakez | 28g Pre-rolls | each | $28 | $1/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Penny Pack | Black Cherry Limez | 28g Pre-rolls | each | $28 | $1/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Penny Pack | Wonder Cakez 5pk | 5g Pre-rolls | each · 5-pack | $7 | $1.40/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Penny Pack | Girl Boss 5pk | 5g Pre-rolls | each · 5-pack | $7 | $1.40/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Penny Pack | Black Cherry Limez 5pk | 5g Pre-rolls | each · 5-pack | $7 | $1.40/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Penny Pack | Gelato 5pk | 5g Pre-rolls | each · 5-pack | $7 | $1.40/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Penny Pack | Black Cherry Limez 5pk | 5g Pre-rolls | each · 5-pack | $7 | $1.40/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Penny Pack | Gelato 5pk | 5g Pre-rolls | each · 5-pack | $7 | $1.40/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Penny Pack | Wonder Cakez 5pk | 5g Pre-rolls | each · 5-pack | $7 | $1.40/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Penny Pack | Girl Boss 5pk | 5g Pre-rolls | each · 5-pack | $7 | $1.40/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Dank Rollz | Lavender Haze (I) | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Dank Rollz | Pablo's Pineapple | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Dank Rollz | Seth-Iv-A | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Dank Rollz | The Slugger | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Dank Rollz | TJs Dice Life (S) | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Dank Rollz | Tropic Thunder Fuck | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Dank Rollz | Alien Candie (S) | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Dank Rollz | GMO | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Dank Rollz | Gorilla Perm (I) | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Dank Rollz | Gram Slam (S) | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Dank Rollz | Hunter's Moon | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Dank Rollz | Lavender Haze (I) | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Dank Rollz | Lint Licker (H) | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Dank Rollz | Pablo's Pineapple | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Dank Rollz | Seth-Iv-A | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Dank Rollz | The Slugger | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Dank Rollz | TJs Dice Life (S) | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Dank Rollz | Tropic Thunder Fuck | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Dank Banq Union Glenpool · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Dank Rollz | Alien Candie (S) | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Dank Rollz | GMO | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Dank Banq Glenpool Glenpool · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Glenpool pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Glenpool price: $3 per gram (middle of $1–$5). That works out to about $10.50 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Glenpool publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Glenpool price data: cheapest weed in Glenpool, cheap ounces, Glenpool flower price index, Glenpool deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.