Cheapest concentrates in Grove, OK
Cheapest right now: Country Cannabis - 14 Pack - Nerdz H - 14g at Grands Golden Canna — $25 ($1.79 per gram)
95 comparable concentrates listings at 2 Grove dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Country Cannabis - 14 Pack - Nerdz H - 14g Concentrates | each · 14-pack | $25 | $1.79/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Arctic Extracts - Baller Jar - Yellow Roses - 28g Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Arctic Extracts - Baller Jar - Alaskan Ice - 28g Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Gas Plug - Baller Jar - White Rhino - 28g Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gas Plug - Baller Jar - Sugar Cane - 28g Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Arctic Extracts - Baller Jar - GSC - 28g Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Arctic Extracts - Baller Jar - Animal Cookies - 28g Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Gas Plug - Baller Jar - Piña Colada - 28g Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Gas Plug - Baller Jar - Gas Face - 28g Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | grape ape | Solvent | 28g Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | OIL TYCOON POISON GUSHERS DIAMONDS 2G* Concentrates | each | $5.13 | $2.56/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Country Cannabis - 14 Pack - Strawberry Cough S - 14g Concentrates | each · 14-pack | $50 | $3.57/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | OIL HEAD CADILLAC RAINBOW SUGAR 1G Concentrates | each | $4.28 | $4.28/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | OIL TYCOON GRAPE GAS DIAMONDS 2G Concentrates | each | $10.03 | $5.01/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Oil & Co - Peach Flambé - 2g Sugar ($12 OTD) Concentrates | each | $10.24 | $5.12/g | CannaJacks Dispensary Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Oil & Co - Crystal Reverb - 2g Sugar ($12 OTD) Concentrates | each | $10.24 | $5.12/g | CannaJacks Dispensary Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | OIL TYCOON POISON GUSHERS DIAMONDS 1G* Concentrates | each | $5.13 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | OIL HEAD BAD JUJU SUGAR 1G* Concentrates | each | $5.13 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | OIL HEAD BLACK RUNTZ SUGAR 1G* Concentrates | each | $5.13 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | OIL HEAD GARLIC TRUFFLE RUNTZ SUGAR 1G Concentrates | each | $5.13 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | OIL HEAD GARLISSIMO SUGAR 1G Concentrates | each | $5.13 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | OIL HEAD GORILLA OG BAG 1G Concentrates | each | $5.13 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | OIL HEAD JUJU RUNTZ CRUMBLE 1G Concentrates | each | $5.13 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | OIL HEAD JULLATO SUGAR 1G Concentrates | each | $5.13 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | OIL HEAD WEDDING RUNTZ SUGAR 1G Concentrates | each | $5.13 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | OIL TYCOON BANANA HONEY DIAMONDS 1G Concentrates | each | $5.13 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | OIL TYCOON GARY PAYTON DIAMONDS 1G Concentrates | each | $5.13 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | OIL TYCOON KEYLIME DIAMONDS 1G Concentrates | each | $5.13 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | OIL TYCOON ORIGINAL GLUE LIVE RESIN 1G Concentrates | each | $5.13 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | OIL TYCOON PEANUT BUTTER BREATH DIAMONDS 1G Concentrates | each | $5.13 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | OIL TYCOON PLATINUM OG DIAMONDS 1G Concentrates | each | $5.13 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | OIL TYCOON PEANUT BUTTER BREATH DIAMONDS 2G Concentrates | each | $10.27 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | OIL TYCOON PURPLE GUSHERS DIAMONDS 2G Concentrates | each | $10.27 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | OIL TYCOON PLATINUM OG DIAMONDS 2G Concentrates | each | $10.27 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | OIL TYCOON PERMANENT GUSHERS DIAMONDS 2G Concentrates | each | $10.27 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | OIL TYCOON KING DOSI DIAMONDS 2G Concentrates | each | $10.27 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | OIL TYCOON GRAPE GAS DIAMONDS 2G* Concentrates | each | $10.27 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | OIL TYCOON GARY PAYTON DIAMONDS 2G Concentrates | each | $10.27 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | OIL TYCOON DREAM CATCHER DIAMONDS 2G Concentrates | each | $10.27 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | OIL TYCOON CHERRY RUNTZ DIAMONDS 2G Concentrates | each | $10.27 | $5.13/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Grove concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Grove price: $5.97 per gram (middle of $2.31–$14.08). That works out to about $20.89 an eighth.
- 96.9% of priced concentrates listings in Grove publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Grove price data: cheapest weed in Grove, cheap ounces, Grove flower price index, Grove deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.