Cheapest flower in Grove, OK
Cheapest right now: Grizzly 28G Flower- Gelato 45 at Green Culture Dispensary — $25 ($0.89 per gram)
96 comparable flower listings at 3 Grove dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grizzly 28G Flower- Gelato 45 Flower | each | $25 | $0.89/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Grizzly 28G Flower- Black Runtz Flower | each | $25 | $0.89/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Grizzly 28G Flower- GG4 Flower | each | $25 | $0.89/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grizzly 28G Flower- Divine Mintz Flower | each | $25 | $0.89/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Grizzly 28G Flower- Candy Gas Flower | each | $25 | $0.89/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grizzly Gumbo OG | Smalls | 28g Flower | each | $25 | $0.89/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | OMG Flower - Truffle Cake - 28G Flower | each | $39 | $1.39/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | OMG Flower - Red Velvet - 7G Flower | each | $12.50 | $1.79/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Octane Mintz | Smalls | 28g Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | OMG 28g. Small Buds - Biker Berry Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | OMG 28g. Small Buds - Candy Cake Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | OMG 28g. Small Buds - Cherry 13 Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | OMG 28g. Small Buds - Dark Cherry Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | OMG 28g. Small Buds - Designer Runtz Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | OMG 28g. Small Buds - Flavor Town Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | OMG 28g. Small Buds - Garlic Crusher Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | OMG 28g. Small Buds - Gas Pack Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | OMG 28g. Small Buds - Jobbie Tsunami Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | OMG 28g. Small Buds - Super Blaze Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | PURPLE STARFRUIT 28 GR ($70 OTD) Flower | each | $59.73 | $2.13/g | CannaJacks Dispensary Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | ROYAL GIRL SCOUT COOKIE 28g $70 {OTD} Flower | each | $59.73 | $2.13/g | CannaJacks Dispensary Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | GARLIC DELIGHT 28g $70 {OTD} Flower | each | $59.73 | $2.13/g | CannaJacks Dispensary Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | TARTZ 28 GR ($70 OTD) Flower | each | $59.73 | $2.13/g | CannaJacks Dispensary Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | GELATO SUNSET 28g $70 {OTD} Flower | each | $59.73 | $2.13/g | CannaJacks Dispensary Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | BLUEBERRY DIESEL 28g $70 {OTD} Flower | each | $59.73 | $2.13/g | CannaJacks Dispensary Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Riverside Botanicals - Boov Bigs - Boov - 3.5g Flower | each | $7.81 | $2.23/g | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | SUPER BUFF CHERRY 7g $19 {OTD} Flower | each | $16.21 | $2.32/g | CannaJacks Dispensary Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | GELATO SUNSET 7g $19 {OTD} Flower | each | $16.21 | $2.32/g | CannaJacks Dispensary Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Oklafornia 28G Flower - Klondike Flower | each | $75 | $2.68/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Oklafornia 28G Flower - Chardonnay Flower | each | $75 | $2.68/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | TROPICANA CHERRY 3.5 GR ($11 OTD) Flower | each | $9.38 | $2.68/g | CannaJacks Dispensary Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | HYPNOTIC 3.5g $11 {OTD} Flower | each | $9.39 | $2.68/g | CannaJacks Dispensary Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | GRAPE BUBBLEGUM 3.5g $11 {OTD} Flower | each | $9.39 | $2.68/g | CannaJacks Dispensary Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | OMG 14G BIG Buds - Ice Cream Cake Flower | each | $39 | $2.79/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | OMG 3.5g. BIG Buds - Dantes Cake Flower | each | $9.90 | $2.83/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | OMG 7G BIG BUDS - White Dantes Flower | each | $20 | $2.86/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Biscuits - 14G Premium Flower - Okie Gold Flower | each | $44 | $3.14/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Biscuits | Good Vibes | Big Buds | 14g Biscuits · Flower | each | $44 | $3.14/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Biscuits | Biscuit Dough | Big Buds | 3.5g Biscuits · Flower | each | $11.94 | $3.41/g | CannaJacks Dispensary Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Biscuits | Good Vibes | Big Buds | 3.5g Biscuits · Flower | each | $11.94 | $3.41/g | CannaJacks Dispensary Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Grove flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Grove price: $3.57 per gram (middle of $1.79–$4.87). That works out to about $12.49 an eighth.
- 88.9% of priced flower listings in Grove publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Grove price data: cheapest weed in Grove, cheap ounces, Grove flower price index, Grove deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.