Cheapest infused pre-rolls in Grove, OK
Cheapest right now: Cartel Oil Co | Melon Fizz | Diamond Infused Joints | 1.2g each | 7pk at Grands Golden Canna — $5 ($0.71 per piece)
491 comparable infused pre-rolls listings at 3 Grove dispensaries · ranked per piece · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cartel Oil Co | Melon Fizz | Diamond Infused Joints | 1.2g each | 7pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $5 | $0.71/piece | Grands Golden Canna Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Copper Sky | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $20.95 | $0.75/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Lemonatti | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $20.95 | $0.75/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Mochi | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $20.95 | $0.75/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Modified Banana | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $20.95 | $0.75/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Amnesia Haze | Infused Joints | 1g each | 28pk Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $20.95 | $0.75/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mendo Breath | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $8.95 | $1.79/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Hawaiian Snow | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $8.95 | $1.79/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Peach Cresendo | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $8.95 | $1.79/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Green Crack | Infused Joint | 1g Infused Pre-rolls | each | $1.95 | $1.95/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Gumbo | Infused Joint | 1g Infused Pre-rolls | each | $1.95 | $1.95/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Cartel Oil Co | Fruit Cake | Infused Joints | 1.2g each | 14pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each · 14-pack | $32.95 | $1.96/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Cartel Oil Co | Golden State Banana | Infused Joints | 1.2g each | 7pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $16.90 | $2.01/g | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Cinderella Jack | 16.8g ($43 OTD) Infused Pre-rolls | each | $36.69 | $2.18/g | CannaJacks Dispensary Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Strawberry Ice | 16.8g ($43 OTD) Infused Pre-rolls | each | $36.69 | $2.18/g | CannaJacks Dispensary Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | MAC Melon | 16.8g ($43 OTD) Infused Pre-rolls | each | $36.69 | $2.18/g | CannaJacks Dispensary Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Fruit Cake | 16.8g ($43 OTD) Infused Pre-rolls | each | $36.69 | $2.18/g | CannaJacks Dispensary Grove · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Cartel - 14pk. Infused Prerolls - Sugar Plum Infused Pre-rolls | each · 14-pack | $32.95 | $2.35/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Cartel - 14pk. Infused Prerolls - Tropicana Poison Infused Pre-rolls | each · 14-pack | $32.95 | $2.35/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Cartel - 14pk. Infused Prerolls - Vortex Infused Pre-rolls | each · 14-pack | $32.95 | $2.35/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Cartel - 14pk. Infused Prerolls - Jupiter Jack Infused Pre-rolls | each · 14-pack | $32.95 | $2.35/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Cartel - 14pk. Infused Prerolls - Krypto Chronic Infused Pre-rolls | each · 14-pack | $32.95 | $2.35/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Rockstar - 7 PACK inf. Prerolls - Strawberry Shortcake Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $16.85 | $2.41/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Rockstar - 7 PACK inf. Prerolls - Honey Dew Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $16.85 | $2.41/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Rockstar - 7 PACK inf. Prerolls - Pina Colada Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $16.85 | $2.41/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Rockstar - 7 PACK inf. Prerolls - Raspberry Lemonade Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $16.85 | $2.41/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Cartel 7 PACK Pre-rolls - Tropical Punch Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $16.90 | $2.41/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Cartel 7 PACK Pre-rolls - Space Dawg Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $16.90 | $2.41/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Cartel - 7 PACK Pre-rolls - Godzilla Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $16.90 | $2.41/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cartel - 7 PACK Pre-rolls - Grape Soda Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $16.90 | $2.41/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Cartel - 7 PACK Pre-rolls - Juicy Fruit Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $16.90 | $2.41/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Cartel - 7 PACK Pre-rolls - Lions Gate Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $16.90 | $2.41/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Cartel - 7 PACK Pre-rolls - Malibu Marker Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $16.90 | $2.41/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Cartel - 7 PACK Prerolls - NYPD Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $16.90 | $2.41/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Cartel - 7 PACK Prerolls - Peach Mango Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $16.90 | $2.41/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Cartel - 7 PACK Prerolls - Pineapple Punch Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $16.90 | $2.41/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Cartel - 7 PACK Prerolls - Super Bud Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $16.90 | $2.41/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Cartel - 7pk. Infused Pre-rolls - Bellini Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $16.90 | $2.41/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Cartel - 7pk. Infused Pre-rolls - Chef Kush Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $16.90 | $2.41/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Cartel 7 PACK Pre-rolls - Monster Cookies Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $16.90 | $2.41/piece | Green Culture Dispensary Grove · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Grove infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Grove price: $5.45 per gram (middle of $2.98–$9).
- 99.8% of priced infused pre-rolls listings in Grove publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Grove price data: cheapest weed in Grove, cheap ounces, Grove flower price index, Grove deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.