Cheapest weed in Mustang, OK
1,131 Mustang menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Oklahoma city: cheapest weed in Oklahoma
Cheapest flower in Mustang
See all flower prices →Cheapest right now: ANGEL'S GATE 28G SMALLS - GG4 at Simply Lit Dispensary — $30.21 ($1.08 per gram) · 264 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ANGEL'S GATE 28G SMALLS - GG4 Flower | ounce | $30.21 | $1.08/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | BLACK CAT 28G SMALLS - GELATO 41 Flower | ounce | $30.21 | $1.08/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | ANGEL'S GATE 28G SMALLS - BLACK RUNT Flower | ounce | $30.21 | $1.08/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | ANGEL'S GATE 28G SMALLS - GG4 Flower | ounce | $30.21 | $1.08/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | ANGEL'S GATE 28G SMALLS - BLACK RUNT Flower | ounce | $30.21 | $1.08/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | BLACK CAT 28G SMALLS - GELATO 41 Flower | ounce | $30.21 | $1.08/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | [Flower] ACC Tangerine Cookies Lite Seeds 28g [Indica] Flower | each | $35 | $1.25/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | SOL TERRA 28G SMALLS - STANKONIA Flower | ounce | $47.48 | $1.70/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Mustang
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Papaya Kush | AIO | 2g at American Cannabis Company — $25 ($12.50 per gram) · 69 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Papaya Kush | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Skywalker OG | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Rainbow Sherbert 11 | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Plum Surprise | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Super Lemon Haze | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Passion Fruit | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Trop Cherry | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Mango Tango | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Mustang
See all edibles prices →Cheapest right now: NEBULA 5000MG GUMMIES - VARIETY at Elite Cannabis of Mustang — $21.58 ($0.43 per 100mg of THC) · 264 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | NEBULA 5000MG GUMMIES - VARIETY Edibles | each · 5000mg THC | $21.58 | $0.43/100mg THC | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | NEBULA 5000MG GUMMIES - VARIETY Edibles | each · 5000mg THC | $21.58 | $0.43/100mg THC | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | KUSH CUBE 1000MG *SINGLE* GUMMY - PEACHY PARADISE Edibles | each · 1000mg THC | $5.18 | $0.52/100mg THC | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | KUSH CUBE 1000MG *SINGLE* GUMMY - PEACHY PARADISE Edibles | each · 1000mg THC | $5.18 | $0.52/100mg THC | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | JKJ 5000MG CHOCOLATE BAR - STRAWBERRIES & CREAM Edibles | each · 5000mg THC | $25.90 | $0.52/100mg THC | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | JKJ 5000MG CHOCOLATE BAR - STRAWBERRIES & CREAM Edibles | each · 5000mg THC | $25.90 | $0.52/100mg THC | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | JKJ 5000MG CHOCOLATE BAR - MILK CHOCOLATE PRETZEL Edibles | each · 5000mg THC | $25.90 | $0.52/100mg THC | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | JKJ 5000MG CHOCOLATE BAR - DARK CHOCOLATE CHERRY Edibles | each · 5000mg THC | $25.90 | $0.52/100mg THC | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Mustang
See all concentrates prices →Cheapest right now: ACC Divine Cake Wax 1g (Hybrid) at American Cannabis Company — $5 ($5 per gram) · 14 comparable items at 1 stores
Cheapest pre-rolls in Mustang
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: [Pre-Roll] Pressure Tangie 28pk 28g [Sativa] at American Cannabis Company — $28 ($1 per gram) · 49 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | [Pre-Roll] Pressure Tangie 28pk 28g [Sativa] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | [Pre-Roll] Pressure White Truffle 28pk 28g [Hybrid] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | [Pre-Roll] Pressure Mimosa 28pk 28g [Sativa] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | [Pre-Roll] Pressure Gelato 28pk 28g [Hybrid] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | [Pre-Roll] Pressure Modified Grapes 28pk 28g [Indica] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | [Pre-Roll] Pressure Oreos 28pk 28g [Indica] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | [Pre-Roll] Pressure Permanent Marker 28pk 28g [Hybrid] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | [Pre-Roll] Pressure Tropicana Cookies 28pk 28g [Sativa] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Mustang
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: HIGH EAGLE STINGERS 5PK INFUSED PREROLLS - EL TIMMAY at Simply Lit Dispensary — $6.91 ($1.38 per gram) · 471 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HIGH EAGLE STINGERS 5PK INFUSED PREROLLS - EL TIMMAY Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $6.91 | $1.38/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | HIGH EAGLE STINGERS 5PK INFUSED PREROLLS - EL TIMMAY Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $6.91 | $1.38/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | SLIMEY 28PK INFUSED STINGERS - CHERRY LEAN Infused Pre-rolls | ounce · 28-pack | $43.13 | $1.54/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | SLIMEY 28PK INFUSED STINGERS - CHERRY LEAN Infused Pre-rolls | ounce · 28-pack | $43.13 | $1.54/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | SLIMEY 28PK INFUSED STINGERS -BLUEBERRY PANCAKES Infused Pre-rolls | ounce · 28-pack | $43.16 | $1.54/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | SLIMEY 28PK INFUSED STINGERS - WATERMELON CRAWL Infused Pre-rolls | ounce · 28-pack | $43.16 | $1.54/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | SLIMEY 28PK INFUSED STINGERS - WATERMELON CRAWL Infused Pre-rolls | ounce · 28-pack | $43.16 | $1.54/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | SLIMEY 28PK INFUSED STINGERS -BLUEBERRY PANCAKES Infused Pre-rolls | ounce · 28-pack | $43.16 | $1.54/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Mustang flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Mustang →Discounted items across Mustang menus, newest first.
Best dispensaries in Mustang →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.