Cheapest infused pre-rolls in Mustang, OK
Cheapest right now: HIGH EAGLE STINGERS 5PK INFUSED PREROLLS - EL TIMMAY at Simply Lit Dispensary — $6.91 ($1.38 per gram)
471 comparable infused pre-rolls listings at 3 Mustang dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HIGH EAGLE STINGERS 5PK INFUSED PREROLLS - EL TIMMAY Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $6.91 | $1.38/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | HIGH EAGLE STINGERS 5PK INFUSED PREROLLS - EL TIMMAY Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $6.91 | $1.38/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | SLIMEY 28PK INFUSED STINGERS - CHERRY LEAN Infused Pre-rolls | ounce · 28-pack | $43.13 | $1.54/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | SLIMEY 28PK INFUSED STINGERS - CHERRY LEAN Infused Pre-rolls | ounce · 28-pack | $43.13 | $1.54/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | SLIMEY 28PK INFUSED STINGERS -BLUEBERRY PANCAKES Infused Pre-rolls | ounce · 28-pack | $43.16 | $1.54/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | SLIMEY 28PK INFUSED STINGERS - WATERMELON CRAWL Infused Pre-rolls | ounce · 28-pack | $43.16 | $1.54/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | SLIMEY 28PK INFUSED STINGERS - WATERMELON CRAWL Infused Pre-rolls | ounce · 28-pack | $43.16 | $1.54/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | SLIMEY 28PK INFUSED STINGERS -BLUEBERRY PANCAKES Infused Pre-rolls | ounce · 28-pack | $43.16 | $1.54/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | WAX ON WAX OFF 10PK INFUSED PREROLLS - STRAWBERRY SHORTCAKE Infused Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $17.26 | $1.73/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | WAX ON WAX OFF 10PK INFUSED PREROLLS - STRAWBERRY SHORTCAKE Infused Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $17.26 | $1.73/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | WAX ON WAX OFF 10PK INFUSED PREROLLS - BLUE OCEAN WATER Infused Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $17.26 | $1.73/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | WAX ON WAX OFF 10PK INFUSED PREROLLS - BLUE OCEAN WATER Infused Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $17.26 | $1.73/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | HOURGLASS 1G DIAMOND INFUSED PREROLL - PURPLE PINEAPPLE Infused Pre-rolls | gram | $1.73 | $1.73/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | HOURGLASS 1G DIAMOND INFUSED PREROLL - BREAD AND BUTTER Infused Pre-rolls | gram | $1.73 | $1.73/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | HOURGLASS 1G DIAMOND INFUSED PREROLL - GALACTIC RUNTZ Infused Pre-rolls | gram | $1.73 | $1.73/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | HOURGLASS 1G DIAMOND INFUSED PREROLL - GALACTIC RUNTZ Infused Pre-rolls | gram | $1.73 | $1.73/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | HOURGLASS 1G DIAMOND INFUSED PREROLL - BREAD AND BUTTER Infused Pre-rolls | gram | $1.73 | $1.73/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | HOURGLASS 1G DIAMOND INFUSED PREROLL - PURPLE PINEAPPLE Infused Pre-rolls | gram | $1.73 | $1.73/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - LEMON OG Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.32 | $1.80/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - PINEAPPLE PUNCH Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.32 | $1.80/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - PLATINUM FUNK Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.32 | $1.80/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - RAINBOW ZANGRIA Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.32 | $1.80/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - LEMON OG Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.32 | $1.80/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - GUAVA OG Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.32 | $1.80/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - BLUEBERRY MUFFIN Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.32 | $1.80/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - GUAVA OG Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.32 | $1.80/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - BLUEBERRY MUFFIN Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.32 | $1.80/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - PINEAPPLE PUNCH Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.32 | $1.80/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - PLATINUM FUNK Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.32 | $1.80/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - RAINBOW ZANGRIA Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.32 | $1.80/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - LONDON JUNKY Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.32 | $1.80/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - LONDON JUNKY Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.32 | $1.80/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | CARTEL 14PK PREROLLS - DOUBLE TAP Infused Pre-rolls | 16.8 g · 14-pack | $34.53 | $2.06/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | CARTEL 14PK PREROLLS - DOUBLE TAP Infused Pre-rolls | 16.8 g · 14-pack | $34.53 | $2.06/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Hash Bar OG (2 x 1.2 gram) Flower Pre Rolls - 2.4g Grassfire · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 2-pack | $4.32 | $2.16/piece | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Hash Bar OG (2 x 1.2 gram) Flower Pre Rolls - 2.4g Grassfire · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 2-pack | $4.32 | $2.16/piece | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Cartel Oil Co | Blueberry Kush | Infused Joints | 1.2g each | 7pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $21.57 | $2.57/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | CARTEL 7PK PREROLLS - ACAPULCO GOLD Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $21.57 | $2.57/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | CARTEL 7PK PREROLLS - BUBBA BERRY Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $21.57 | $2.57/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | CARTEL 7PK PREROLLS - COOKIE MONSTER Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $21.57 | $2.57/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Mustang infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Mustang price: $4.32 per gram (middle of $2.57–$8.63). That works out to about $15.12 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Mustang publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Mustang price data: cheapest weed in Mustang, cheap ounces, Mustang flower price index, Mustang deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.