Cheapest flower in Mustang, OK
Cheapest right now: ANGEL'S GATE 28G SMALLS - GG4 at Simply Lit Dispensary — $30.21 ($1.08 per gram)
264 comparable flower listings at 3 Mustang dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ANGEL'S GATE 28G SMALLS - GG4 Flower | ounce | $30.21 | $1.08/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | BLACK CAT 28G SMALLS - GELATO 41 Flower | ounce | $30.21 | $1.08/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | ANGEL'S GATE 28G SMALLS - BLACK RUNT Flower | ounce | $30.21 | $1.08/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | ANGEL'S GATE 28G SMALLS - GG4 Flower | ounce | $30.21 | $1.08/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | ANGEL'S GATE 28G SMALLS - BLACK RUNT Flower | ounce | $30.21 | $1.08/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | BLACK CAT 28G SMALLS - GELATO 41 Flower | ounce | $30.21 | $1.08/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | [Flower] ACC Tangerine Cookies Lite Seeds 28g [Indica] Flower | each | $35 | $1.25/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | SOL TERRA 28G SMALLS - STANKONIA Flower | ounce | $47.48 | $1.70/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | SOL TERRA 28G SMALLS - APPLE TARTZ Flower | ounce | $47.48 | $1.70/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | SOL TERRA 28G SMALLS - STANKONIA Flower | ounce | $47.48 | $1.70/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | SOL TERRA 28G SMALLS - BLACK CHERRY GELATO Flower | ounce | $47.48 | $1.70/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | SOL TERRA 28G SMALLS - BLACK CHERRY GELATO Flower | ounce | $47.48 | $1.70/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | SOL TERRA 28G SMALLS - APPLE TARTZ Flower | ounce | $47.48 | $1.70/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | [Flower] Sol Terra Chocolate Cantaloupe 14g [Hybrid] Flower | each | $25 | $1.79/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | [Flower] Summit Genetics Banana Cream Cake 14g [Hybrid] Flower | each | $25 | $1.79/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | [Flower] Summit Genetics G's Sugar Cake 14g [Hybrid] Flower | each | $25 | $1.79/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | OTD 28G SMALLS - BACIO GELATO Flower | ounce | $56.97 | $2.03/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | OTD 28G SMALLS - BACIO GELATO Flower | ounce | $56.97 | $2.03/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | OTD 28G SMALLS - BUBBLE BATH Flower | ounce | $56.97 | $2.03/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | OTD 28G SMALLS - BUBBLE BATH Flower | ounce | $56.97 | $2.03/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | [Flower] Sol Terra Sunset Wedding Cake 14g [Indica] Flower | each | $29 | $2.07/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | [Flower] Sol Terra Super Fruit 14g [Hybrid] Flower | each | $29 | $2.07/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | [Flower] Sol Terra Dante's Breath Lite Seeds 14g [Indica] Flower | each | $29 | $2.07/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | [Flower] Summit Genetics Mobb Deep SO 14g [Indica] Flower | each | $29 | $2.07/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | [Flower] Sol Terra Dante's Oreoz 14g [Indica] Flower | each | $29 | $2.07/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | [Flower] Summit Genetics Papaya Kush 14g [Indica] Flower | each | $29 | $2.07/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | [Flower] Summit Genetics Pineapple Diesel 14g [Hybrid] Flower | each | $29 | $2.07/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | OTD 14G FLOWER (TOP SHELF) - JUICY J Flower | half ounce | $30.17 | $2.15/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | OTD 14G FLOWER (TOP SHELF) - JUICY J Flower | half ounce | $30.17 | $2.15/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | EVOK 14G FLOWER (SMALLS) - RAINBOW PAPAYA Flower | half ounce | $30.20 | $2.16/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | EVOK 14G FLOWER (SMALLS) - RAINBOW PAPAYA Flower | half ounce | $30.20 | $2.16/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | GOLDEN BLOOM 14G SMALLS - JEALOUSY RUNTZ Flower | half ounce | $30.21 | $2.16/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | STRAWBERRY GELATO (SMALLS) 14G - GOLDEN BLOOM Flower | half ounce | $30.21 | $2.16/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | 7 LEAF 14G FLOWER (TOP SHELF) - CARBON FIBER Flower | half ounce | $30.21 | $2.16/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | EVOK 14G FLOWER (SMALLS) - PEANUT BUTTER GELATO Flower | half ounce | $30.21 | $2.16/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | EVOK 14G FLOWER (SMALLS) - GOLDEN LEMONS Flower | half ounce | $30.21 | $2.16/g | Elite Cannabis of Mustang Mustang · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | 7 LEAF 14G FLOWER (TOP SHELF) - CANDY FUMES Flower | half ounce | $30.21 | $2.16/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | GOLDEN BLOOM 14G SMALLS - LEMON CHERRY GELATO Flower | half ounce | $30.21 | $2.16/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | GOLDEN BLOOM 14G SMALLS - GAS BASKET Flower | half ounce | $30.21 | $2.16/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | GOLDEN BLOOM 14G SMALLS - BLACK AMBER Flower | half ounce | $30.21 | $2.16/g | Simply Lit Dispensary Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Mustang flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Mustang price: $3.55 per gram (middle of $2.10–$5.71). That works out to about $12.42 an eighth.
- 99.2% of priced flower listings in Mustang publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Mustang price data: cheapest weed in Mustang, cheap ounces, Mustang flower price index, Mustang deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.