Cheapest carts & vapes in Mustang, OK
Cheapest right now: Papaya Kush | AIO | 2g at American Cannabis Company — $25 ($12.50 per gram)
69 comparable vape pens listings at 1 Mustang dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Papaya Kush | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Skywalker OG | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Rainbow Sherbert 11 | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Plum Surprise | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Super Lemon Haze | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Passion Fruit | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Trop Cherry | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Mango Tango | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Watermelon OG | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Blackberry Tart | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Bubblegum OG | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | GMO | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Georgia Peach | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Grape Gasby | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Pineapple Punch | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Pink Lemonaze | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Okie Runtz | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Limenesia | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Green Gusherz | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Zkittles | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Guava Lava Cake | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | 2g All In One Fruity Cereal Milk Sunday Extracts · Vape Pens | each | $27 | $13.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | [Cartridge] Sunday Extracts Granddaddy Purple 2g [Indica] Vape Pens | each | $27 | $13.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | POG Juice | Disposable | 2g Sunday Extracts · Vape Pens | each | $27 | $13.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Sunday Extracts | Mango Tango | Disposable | 2g Sunday Extracts · Vape Pens | each | $27 | $13.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Sunday Extracts | Lemon Drop | Disposable | 2g Sunday Extracts · Vape Pens | each | $27 | $13.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | 2g All In One Bomb Pop Sunday Extracts · Vape Pens | each | $27 | $13.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | 2g All In One Baja Blast Sunday Extracts · Vape Pens | each | $27 | $13.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | 2g All in One Guava Melon Sunday Extracts · Vape Pens | each | $27 | $13.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | 2g All In One LA Pop Rocks Sunday Extracts · Vape Pens | each | $27 | $13.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | 2g All In One Maui Wowie Sunday Extracts · Vape Pens | each | $27 | $13.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | 2g All In One Mimosa Sunday Extracts · Vape Pens | each | $27 | $13.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | 2g All In One RedBull Sunday Extracts · Vape Pens | each | $27 | $13.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | 2g All in One Sour Batch Kids Sunday Extracts · Vape Pens | each | $27 | $13.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | 2g All in One Strawberry Shortcake Sunday Extracts · Vape Pens | each | $27 | $13.50/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | [Cartridge] Moon Dust Strawnana Gas LR 2g [Hybrid] Vape Pens | each | $30 | $15/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Moon Dust | Forbidden Passion | Live Resin Disposable | 2g MOON DUST · Vape Pens | each | $30 | $15/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Moon Dust | Blue Razz Burst | Live Resin Disposable | 2g MOON DUST · Vape Pens | each | $30 | $15/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Moon Dust | Apple Motorbreath | Live Resin Disposable | 2g MOON DUST · Vape Pens | each | $30 | $15/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | [Cartridge] Moon Dust Tigers Blood LR 2g [Hybrid] Vape Pens | each | $30 | $15/g | American Cannabis Company Mustang · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Mustang vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Mustang price: $13.50 per gram (middle of $12.50–$17.50). That works out to about $47.25 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Mustang publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Mustang price data: cheapest weed in Mustang, cheap ounces, Mustang flower price index, Mustang deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.