Cheapest flower in Yukon, OK
Cheapest right now: XJ-13 Flower 3.5g at Elemental Progress — $2.59 ($0.74 per gram)
397 comparable flower listings at 7 Yukon dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | XJ-13 Flower 3.5g Heartland Farms · Flower | each | $2.59 | $0.74/g | Elemental Progress Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | KK - Mixed Berry Passer - 1g Preroll 10pk Flower | 10 g · 10-pack | $9.99 | $1/g | Hi Roots Cannabis Co. - Yukon Yukon · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | KK - Peak Performace - 1g Preroll 10pk Flower | 10 g · 10-pack | $9.99 | $1/g | Hi Roots Cannabis Co. - Yukon Yukon · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | KK - Inferno Kingdom - 1g Preroll 10pk Flower | 10 g · 10-pack | $9.99 | $1/g | Hi Roots Cannabis Co. - Yukon Yukon · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | KK - Colorado Cha Ching - 1g Preroll 10pk Flower | 10 g · 10-pack | $9.99 | $1/g | Hi Roots Cannabis Co. - Yukon Yukon · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Kosher x G41 | Smalls | 14g Bud Traderz · Flower | each | $17.30 | $1.24/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | 14g Oreoz x Trop Cherries - Smalls - Bud Traderz (Indica) Bud Traderz · Flower | each | $17.30 | $1.24/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bud Traderz 14g Sungrown Flower | GG4 x Fatso Flower | each | $17.30 | $1.24/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | 14g G41 x Soap - Smalls - Bud Traderz (Hybrid) Bud Traderz · Flower | each | $17.30 | $1.24/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | RS11 x GG | Smalls | 14g Bud Traderz · Flower | each | $17.30 | $1.24/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | The Daily Grind - Rainbow Black Runtz - 28g Flower | ounce | $39.99 | $1.43/g | Hi Roots Cannabis Co. - Yukon Yukon · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | The Daily Grind - Lemon Cherry Gelato - 28g Flower | ounce | $39.99 | $1.43/g | Hi Roots Cannabis Co. - Yukon Yukon · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | The Daily Grind - Black Runtz - 28G Flower | ounce | $39.99 | $1.43/g | Hi Roots Cannabis Co. - Yukon Yukon · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | The Daily Grind - Rainbow Sherbet #11 - 28g Flower | ounce | $39.99 | $1.43/g | Hi Roots Cannabis Co. - Yukon Yukon · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Fruity Loops | 1oz Flower | ounce | $50 | $1.79/g | Gifted Cannabis Co. Yukon · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Tokies Flower - Cake Crasher Flower | eighth | $6.90 | $1.97/g | Elemental Progress Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | SOL TERRA FLOWER - Dante's Inferno Flower | eighth | $6.90 | $1.97/g | Elemental Progress Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Halfsies 14g Flower | Autumn Sunset #57 Flower | each | $30.21 | $2.16/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Halfsies 14g Flower | Black Cherry Gelato Flower | each | $30.21 | $2.16/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Halfsies 14g Flower | GMO Flower | each | $30.21 | $2.16/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | OKIE EXPRESS FLOWER- 3.5g Lemon Cherry Gelato Flower | each | $8.62 | $2.46/g | Elemental Progress Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Aero Labs Pre-Pack Flower - Oreoz Cookie Flower | eighth | $8.62 | $2.46/g | Elemental Progress Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | OKIE EXPRESS FLOWER- 7g Lemon Cherry Gelato Flower | each | $17.24 | $2.46/g | Elemental Progress Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | OKIE EXPRESS FLOWER - Good People - Black Runtz 7g Flower | each | $17.24 | $2.46/g | Elemental Progress Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | NexTier Smalls | Strawberry Banana - 3.5g Flower | each | $8.63 | $2.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | NexTier Smalls | Island Berries - 3.5g Flower | each | $8.63 | $2.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Purple Gelato | Smalls | 3.5g Flower | each | $8.63 | $2.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Blue Princess | 3.5g Flower | each | $8.63 | $2.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | NexTier Buds | Grandaddy Purple - 14g Flower | each | $34.53 | $2.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | NexTier Buds | Blue Princess - 14g Flower | each | $34.53 | $2.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Canna Cure Farms | Houston Candy | Big Buds | 14g Canna Cure Farms LLC · Flower | each | $34.57 | $2.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Cure Cannabis 14g Flower | Worms Flower | each | $34.57 | $2.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Cure Cannabis 14g Flower | Jet A-1 Flower | each | $34.57 | $2.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Cure Cannabis 14g Flower | Georgia Pie Flower | each | $34.57 | $2.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Cure Cannabis 14g Flower | Permanent Marker Flower | each | $34.57 | $2.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Oklahoma Kush Co. 7g Smalls | PB Zlushie Flower | each | $17.30 | $2.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Oklahoma Kush Co. 7g Smalls | Gorilla Glue #4 Flower | each | $17.30 | $2.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Popcorn Bud - Cap Junky Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | Craft Cannabis Company Yukon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Popcorn Bud- Superboof Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | Craft Cannabis Company Yukon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Popcorn Bud - Animal Gelato Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | Craft Cannabis Company Yukon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Yukon flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Yukon price: $5.71 per gram (middle of $2.50–$8.62). That works out to about $19.98 an eighth.
- 92.3% of priced flower listings in Yukon publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Yukon price data: cheapest weed in Yukon, cheap ounces, Yukon flower price index, Yukon deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.