Cheapest carts & vapes in Yukon, OK
Cheapest right now: Papaya Peach | Cartridge | 1g at Okie Medicine Flower — $5 ($5 per gram)
1,259 comparable vape pens listings at 7 Yukon dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Papaya Peach | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $5 | $5/g | Okie Medicine Flower Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Banana Candy | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $5 | $5/g | Okie Medicine Flower Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Berry Pear | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $5 | $5/g | Okie Medicine Flower Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cactus Jack | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $5 | $5/g | Okie Medicine Flower Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cherry Slush | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $5 | $5/g | Okie Medicine Flower Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Crimson Cream | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $5 | $5/g | Okie Medicine Flower Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | KARTZ - BLUEBERRY GUSHERZ - HYBRID Vape Pens | each | $5 | $5/piece | Okie Medicine Flower Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | KARTZ VAPE CART | TWISTED RAZZ-INDICA Vape Pens | each | $5 | $5/piece | Okie Medicine Flower Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Kiwi Drip | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $5 | $5/g | Okie Medicine Flower Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Mango Sunrise | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $5 | $5/g | Okie Medicine Flower Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | mimosa | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $5 | $5/g | Okie Medicine Flower Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Mojito | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $5 | $5/g | Okie Medicine Flower Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Orange Kiss | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $5 | $5/g | Okie Medicine Flower Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Pink Guava | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $5 | $5/g | Okie Medicine Flower Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Raspberry Rush | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $5 | $5/g | Okie Medicine Flower Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Watermelon Splash | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $5 | $5/g | Okie Medicine Flower Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Wild in the Streets | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $5 | $5/g | Okie Medicine Flower Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | KK - Juicy Pear - 1G Vape Vape Pens | gram | $5.99 | $5.99/g | Hi Roots Cannabis Co. - Yukon Yukon · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | 2g Guava Ice Disposable - Oil & Co (Indica) Oil & Co · Vape Pens | each | $12.95 | $6.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | 2g Strawberry Lemonade Disposable - Oil & Co (Sativa) Oil & Co · Vape Pens | each | $12.95 | $6.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | 2g Smarties Disposable - Oil & Co (Indica) Oil & Co · Vape Pens | each | $12.95 | $6.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | 2g Zoap Disposable - Oil & Co (Hybrid) Oil & Co · Vape Pens | each | $12.95 | $6.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | 2g Grape Soda Disposable - Oil & Co (Indica) Oil & Co · Vape Pens | each | $12.95 | $6.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | 2g Cotton Candy Disposable - Oil & Co (Hybrid) Oil & Co · Vape Pens | each | $12.95 | $6.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | 2g Pineapple Whip Disposable - Oil & Co (Sativa) Oil & Co · Vape Pens | each | $12.95 | $6.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | 2g Papaya Punch Disposable - Oil & Co (Indica) Oil & Co · Vape Pens | each | $12.95 | $6.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | 2g Blueberry Cookies Disposable - Oil & Co (Indica) Oil & Co · Vape Pens | each | $12.95 | $6.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | 2g Midnight Mango Ice Disposable - Oil & Co (Indica) Oil & Co · Vape Pens | each | $12.95 | $6.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | 2g Lemonade Kush Disposable - Oil & Co (Hybrid) Oil & Co · Vape Pens | each | $12.95 | $6.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | 2g Blue Widow Disposable - Oil & Co (Indica) Oil & Co · Vape Pens | each | $12.95 | $6.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | 2g Shirley Temple Disposable - Oil & Co (Sativa) Oil & Co · Vape Pens | each | $12.95 | $6.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | 2g Watermelon Bubblegum Disposable - Oil & Co (Indica) Oil & Co · Vape Pens | each | $12.95 | $6.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | 2g Tropical Zkittlez Disposable - Oil & Co (Hybrid) Oil & Co · Vape Pens | each | $12.95 | $6.47/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Mad Dog Distillate - Forbidden Fruit - 2G Cart Vape Pens | 2 g | $12.99 | $6.50/g | Hi Roots Cannabis Co. - Yukon Yukon · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Mad Dog Distillate - Blue Widow - 2G Cart Vape Pens | 2 g | $12.99 | $6.50/g | Hi Roots Cannabis Co. - Yukon Yukon · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Mad Dog Distillate - Banana Runtz - 2G Cart Vape Pens | 2 g | $12.99 | $6.50/g | Hi Roots Cannabis Co. - Yukon Yukon · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Mad Dog Distillate - Strawberry Shortcake - 2G Cart Vape Pens | 2 g | $12.99 | $6.50/g | Hi Roots Cannabis Co. - Yukon Yukon · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Mad Dog Distillate - Gelato - 2G Cart Vape Pens | 2 g | $12.99 | $6.50/g | Hi Roots Cannabis Co. - Yukon Yukon · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Mad Dog Distillate - Durban Poison - 2G Cart Vape Pens | 2 g | $12.99 | $6.50/g | Hi Roots Cannabis Co. - Yukon Yukon · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | 1g GMO x Yellow Mango Cartridge - Oil Traderz (Indica) Oil Traderz · Vape Pens | 2 g | $13.86 | $6.93/g | Elevate Dispensary Yukon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Yukon vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Yukon price: $12.99 per gram (middle of $8.64–$25.90). That works out to about $45.47 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Yukon publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Yukon price data: cheapest weed in Yukon, cheap ounces, Yukon flower price index, Yukon deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.