| 1 | Pineapple Voltage | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $30 | $15/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Midnight Cookies | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $30 | $15/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Shipwreck Gold | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $30 | $15/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Blue Razz - "The Limit" AiO - 2.5g | 2.5 g | $42 | $16.80/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Higher Cultures | Strawnana | Disposable | 2.5G | 2.5 g | $42 | $16.80/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Grape Cartridge 1g | gram | $17 | $17/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Tutti Frutti Cartridge 1g | gram | $17 | $17/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Northern Wreck | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Dreamberry (Dream) | FXT Cartridge | 1g | gram | $20 | $20/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | GEM CARTS | Grapefruit Moonshine | Cartridge | 1G | gram | $20 | $20/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Golden Pineapple | Botanical Terpene Blend Cartridge | 1g | gram | $20 | $20/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Gooey Apricots 1g Cured Resin Cartridge by Gem Carts Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Hippy Crasher | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | STICKS Strawberry Banana Kush Indica Cartridge [1G] | gram | $20 | $20/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | STICKS Mt Hood Magic Sativa Cartridge [1G] | gram | $20 | $20/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | STICKS Bandon Gold Hybrid Cartridge [1G] | gram | $20 | $20/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Zlushies x NF Sheesh 1g Cured Resin Cartridge by Gem Carts Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Velvet Chem Candy 1g Cartridge by Gem Carts Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Saint Banana 1g Cured Resin Cartridge by Gem Carts Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | POG (Boost) | FXT Cartridge | 1g | gram | $20 | $20/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Pineapple Haze | M-TEC Disposable | 2g | 2 g | $40 | $20/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Peanut Butter Breath | M-TEC Disposable | 2g | 2 g | $40 | $20/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Plasma Head | M-TEC Disposable | 2g | 2 g | $40 | $20/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | sunset sabbath | Disposable | 1g | gram | $24 | $24/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Skunky Town | Disposable | 1g | gram | $24 | $24/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Gallagher's Hammer | Dank Tank LR Disposable | 2g | 2 g | $56 | $28/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Golden Butter | Live Resin Glass Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Orange Apricot MAC | Live Resin Glass Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Swiss Agent | Live Resin Glass Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Sour Cherry Lotus | Live Resin Glass Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Kaprikorn | Spritzer | Live Resin Cartridge | 1g | gram | $33 | $33/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Orange Apricot MAC | Dank Tank LR Disposable | 1g | gram | $36 | $36/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Terpocalypse | Dank Tank LR Disposable | 1g | gram | $36 | $36/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Howl at the Moon | Dank Tank LR Disposable | 1g | gram | $36 | $36/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Triple Burger | Live Resin Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Orange Crush | Live Resin Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | Pipe Dreams Dispensary Lincoln City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |