Cheapest weed in Reedsport, OR
642 Reedsport menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Oregon city: cheapest weed in Oregon
Cheapest flower in Reedsport
See all flower prices →Cheapest right now: $25/OZs at The House Of Dank LLC — $25 ($0.89 per gram) · 123 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | $25/OZs Flower | ounce | $25 | $0.89/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Rainbow Sherbet #11 | 1g Flower | gram | $1.67 | $1.67/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Peyton Runtz | Big Buds | 1g Flower | gram | $1.67 | $1.67/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Peacock Flower Farm - Jelly Breath - Sungrown Flower | gram | $1.67 | $1.67/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Ice Cream Cake Flower | gram | $2.50 | $2.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Zangria Flower | gram | $2.50 | $2.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | White Runtz Flower | gram | $2.50 | $2.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Stuffed Cherry Gelato Flower | gram | $2.50 | $2.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Reedsport
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Banger Greatest Hits - Forbidden Fruit - 2g Infused Cartridge at Herbal Choices — $20 ($10 per gram) · 285 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Banger Greatest Hits - Forbidden Fruit - 2g Infused Cartridge Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Banger Greatest Hits - Blue Dream - 2g Infused Cartridge Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Banger Greatest Hits - Super Sour Diesel - 2g Infused Cartridge Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Banger Greatest Hits - Grand Daddy Purple - 2g Infused Cartridge Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Elevape - LA Purple Punch - 1g Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $12.49 | $12.49/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Elevape - Hashburger - 1g Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $12.49 | $12.49/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Elevape - Lemon OG - 1g Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $12.50 | $12.50/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Elevape - Frose Kush - 1g Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $12.50 | $12.50/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in Reedsport
See all edibles prices →Cheapest right now: HOD 100mg Gummies at The House Of Dank LLC — $3 ($3 per 100mg of THC) · 37 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HOD 100mg Gummies Edibles | each · 100mg THC | $3 | $3/100mg THC | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Drops | Blueberry Gummies | 250mg | 2ct | THC:CBD 25mg:100mg each Drops · Edibles | each · 2-pack · 250mg THC | $8 | $3.20/100mg THC | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Drops | Strawberry | 200mg | 2ct | THC:CBG:THCv 25mg:25mg:50mg each Drops · Edibles | each · 2-pack · 200mg THC | $8 | $4/100mg THC | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Drops | Black Currant Gummies | 200mg | 2ct | THC:CBD 50mg/ea Drops · Edibles | each · 2-pack · 200mg THC | $8 | $4/100mg THC | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Green Apple Gummies 1:1 CBG:CBD | 500mg | 20ct | 25mg Smokiez Edibles · Edibles | each · 20-pack · 500mg THC | $20 | $4/100mg THC | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Watermelon CBD Gummies | 500mg | 20ct | 25/ea Smokiez Edibles · Edibles | each · 20-pack · 500mg THC | $20 | $4/100mg THC | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Drops | Blueberry Gummies | 270mg | 20ct | THC:CBN:CBD 1mg:2.5mg:10mg each Drops · Edibles | each · 20-pack · 270mg THC | $12 | $4.44/100mg THC | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Single 100mg Gummies Edibles | each · 100mg THC | $5 | $5/100mg THC | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Reedsport
See all concentrates prices →Cheapest right now: LA Confidential Runtz 1G Sugar Wax at The House Of Dank LLC — $7.50 ($7.50 per gram) · 148 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LA Confidential Runtz 1G Sugar Wax Concentrates | gram | $7.50 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Candy Apple | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | each | $7.50 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Platinum Runtz 1G Sugar Wax Concentrates | gram | $7.50 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Lemon Banana Sherbert 1g smoke dab Concentrates | each | $7.50 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Pink Anne Gas 2gram Sugar Wax Concentrates | 2 g | $15 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Lemon Bubba | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | each | $15 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Do-Si-Dos | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | each | $15 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Acai Gelato 2 gram Budder Concentrates | 2 g | $15 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Reedsport
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Drewby Doobies Preroll 10pk at The House Of Dank LLC — $12 ($1.20 per piece) · 13 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Drewby Doobies Preroll 10pk Pre-rolls | each · 10-pack | $12 | $1.20/piece | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Rainbow Zangria | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Acai Gelato Preroll 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Purple Push Pop Preroll 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | White Runtz | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Cheetos 1g Preroll Pre-rolls | each | $3 | $3/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | California Octane | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Koru Cannabis - Plasma Lazer Horse Pre Roll - 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Reedsport
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Variety Juicy Stickz 5pk at The House Of Dank LLC — $15 ($3 per piece) · 22 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Variety Juicy Stickz 5pk Hellavated · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $15 | $3/piece | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Blueberry Dream Juicy Stickz 5pk Hellavated · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $15 | $3/piece | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Mango Dragon Juicy Stickz 5pk Hellavated · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $15 | $3/piece | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Grape Stomper Juicy Stickz 5pk Hellavated · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $15 | $3/piece | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Strawberry Haze Juicy Stickz 5pk Hellavated · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $15 | $3/piece | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Rocket Boosters Infused Prerolls 1g Infused Pre-rolls | each | $5 | $5/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | NCCo Infused Prerolls Infused Pre-rolls | each | $6 | $6/piece | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Passion Fruit Juicy Bluntz 2.5g Hellavated · Infused Pre-rolls | each | $20 | $8/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Reedsport flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Reedsport →Discounted items across Reedsport menus, newest first.
Best dispensaries in Reedsport →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Oregon dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.