Cheapest concentrates in Reedsport, OR
Cheapest right now: LA Confidential Runtz 1G Sugar Wax at The House Of Dank LLC — $7.50 ($7.50 per gram)
148 comparable concentrates listings at 2 Reedsport dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Oregon city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LA Confidential Runtz 1G Sugar Wax Concentrates | gram | $7.50 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Candy Apple | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | each | $7.50 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Platinum Runtz 1G Sugar Wax Concentrates | gram | $7.50 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Lemon Banana Sherbert 1g smoke dab Concentrates | each | $7.50 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Pink Anne Gas 2gram Sugar Wax Concentrates | 2 g | $15 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Lemon Bubba | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | each | $15 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Do-Si-Dos | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | each | $15 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Acai Gelato 2 gram Budder Concentrates | 2 g | $15 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Watermelon Wonder 2 gram Budder Concentrates | 2 g | $15 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Futura Haze 2g Sativa Concentrates | each | $15 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Ghost OG | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | each | $15 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Grape Cream Cake 2gram Sugar Wax Concentrates | 2 g | $15 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Guava Cooler | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | each | $15 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Ice Cream Cake 2gram Sugar Wax Concentrates | 2 g | $15 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Kush Soap 2g Crumble Concentrates | 2 g | $15 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Garlic Storm | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | First Class Extracts - Purple Daquiri - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | First Class Extracts - Pink Peelout - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | First Class Extracts - Heady Pineapple - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | First Class Extracts - Grandi Guava - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Green Crack | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | First Class Extracts - Gas Monkey - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Sunshine | Dirty Girl | Shatter | 1g Sunshine · Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Hammer Haze | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Sherbacio | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Maui Trueblood | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Columbia Gold | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | First Class Extracts - Blue Dream - 2g Sugar Sauce Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Grape Sour | Solvent | Crumble | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | First Class Extracts - Robins Hood - 2g Sugar Sauce Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Blue Jack | Solvent | Crumble | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Twisted Mister | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Gorilla Sherbert | Solvent | Crumble | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Sunshine | Headset | 2g Sugar Wax Sunshine OR · Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Prosecco | 2g Concentrates | each | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Tropicana | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Sherbacio | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Gush Mintz | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Broken Bits | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Sour Bubble | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Reedsport concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Reedsport price: $10.42 per gram (middle of $8.08–$20). That works out to about $36.47 an eighth.
- 97.4% of priced concentrates listings in Reedsport publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Reedsport price data: cheapest weed in Reedsport, cheap ounces, Reedsport flower price index, Reedsport deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oregon dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.