Cheapest pre-rolls in Reedsport, OR
Cheapest right now: Drewby Doobies Preroll 10pk at The House Of Dank LLC — $12 ($1.20 per piece)
13 comparable pre-rolls listings at 1 Reedsport dispensaries · ranked per piece · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Oregon city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Drewby Doobies Preroll 10pk Pre-rolls | each · 10-pack | $12 | $1.20/piece | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Rainbow Zangria | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Acai Gelato Preroll 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Purple Push Pop Preroll 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | White Runtz | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Cheetos 1g Preroll Pre-rolls | each | $3 | $3/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | California Octane | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Koru Cannabis - Plasma Lazer Horse Pre Roll - 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Momo Milk Sativa 2g Blunt Pre-rolls | each | $15 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Dulce De Uva 2g Indica Blunt Pre-rolls | each | $15 | $7.50/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Super Runtz 1g Hybrid Blunt Pre-rolls | each | $15 | $15/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | 2 Strain Variety Pack | Minis | 0.5g | 10pk Grown Rogue · Pre-rolls | each · 10-pack | $12 | $24/g | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Yin Yang Harmony Pack Pre-rolls | each | $60 | $60/piece | The House Of Dank LLC Reedsport · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Reedsport pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Reedsport price: $3 per gram (middle of $3–$15).
- 100% of priced pre-rolls listings in Reedsport publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Reedsport price data: cheapest weed in Reedsport, cheap ounces, Reedsport flower price index, Reedsport deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oregon dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.