Cheapest weed in Morton, PA
397 Morton menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Pennsylvania city: cheapest weed in Pennsylvania
Cheapest flower in Morton
See all flower prices →Cheapest right now: &Shine Hybrid Ground Flower 14g at Curaleaf Dispensary Morton — $55 ($3.93 per gram) · 246 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | &Shine Hybrid Ground Flower 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Curaleaf Dispensary Morton Morton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | &Shine Hybrid Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Morton Morton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | &Shine Sativa Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Morton Morton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | &Shine Indica Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Morton Morton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Supply Purple Submarine Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Morton Morton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Supply Triangle Gelato Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Morton Morton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Supply Chaos Kush Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Morton Morton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Supply Chemex Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Morton Morton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Morton
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Moxie PGRG Cartridge 1g at Curaleaf Dispensary Morton — $40 ($40 per gram) · 151 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Moxie PGRG Cartridge 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Curaleaf Dispensary Morton Morton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | GSC Distillate Cartridge 1g Grassroots · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Curaleaf Dispensary Morton Morton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Birthday Cke Distillate Cartridge 1g Grassroots · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Curaleaf Dispensary Morton Morton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grassroots Lemon Grenades Cartridge 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Curaleaf Dispensary Morton Morton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | BRIQ Elite Jefe OG 2g All In One Select · Vape Pens | 2 g | $85 | $42.50/g | Curaleaf Dispensary Morton Morton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | BRIQ Elite R*ntz 2g All In One Select · Vape Pens | 2 g | $85 | $42.50/g | Curaleaf Dispensary Morton Morton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Legend Blueberry Diesel Cartridge 1g Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Curaleaf Dispensary Morton Morton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Afghani Hills | Cartridge | 1g LEGEND · Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Curaleaf Dispensary Morton Morton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Morton flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Morton →Discounted items across Morton menus, newest first.
Best dispensaries in Morton →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.