Cheapest infused pre-rolls in White River Junction, VT
Cheapest right now: INFUSED TROP CHERRY at Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction — $13 ($13 per gram)
10 comparable infused pre-rolls listings at 1 White River Junction dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Vermont city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | INFUSED TROP CHERRY Infused Pre-rolls | gram | $13 | $13/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | SUFFACAKE HASH INFUSED (3PK) Infused Pre-rolls | 2.5 g · 3-pack | $45 | $18/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sourdough | Infused Joints | 0.833g | 3pk Sunkissed Farm · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 3-pack | $45 | $18/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Gorilla Snacks | Infused Joints | 1g | 5pk Sunkissed Farm · Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $98 | $19.60/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gorilla Snacks | Infused Joints | 0.85g Sunkissed Farm · Infused Pre-rolls | 0.85 g | $20 | $23.53/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Watermelonz | Infused Joints | 0.85g Sunkissed Farm · Infused Pre-rolls | 0.85 g | $20 | $23.53/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | lemon heads | Infused Joints | 0.85g Sunkissed Farm · Infused Pre-rolls | 0.85 g | $20 | $23.53/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | BANANA CREAM GELATO INFUSED (1G) Infused Pre-rolls | gram | $24.50 | $24.50/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | THE GEL INFUSED (1G) Infused Pre-rolls | gram | $24.50 | $24.50/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | KUSH 710 INFUSED PREROLL Infused Pre-rolls | gram | $28 | $28/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How White River Junction infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical White River Junction price: $23.53 per gram (middle of $17.50–$24.85). That works out to about $82.36 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in White River Junction publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More White River Junction price data: cheapest weed in White River Junction, cheap ounces, White River Junction flower price index, White River Junction deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Vermont dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.