| 1 | SPRITZER LIVE RESIN BADDER (4G) Vape Pens | 4 g | $90 | $22.50/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | TALLY MOON LIVE RESIN BADDER (4G) Vape Pens | 4 g | $90 | $22.50/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | TERP DADDY LIVE RESIN BADDER (4G) Vape Pens | 4 g | $90 | $22.50/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | RUNTZ LIVE RESIN BADDER (4G) Vape Pens | 4 g | $90 | $22.50/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Leche LIVE RESIN BADDER (4G) Vape Pens | 4 g | $90 | $22.50/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | LEMON HEADS LIVE RESIN BADDER (4G) Vape Pens | 4 g | $90 | $22.50/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | ZIVA PRO Vape Pens | each | $25 | $25/piece | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pulsar 510 DL 2.0 Auto-Draw Vape Bar Vape Pens | each | $32 | $32/piece | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | LEMON HEADS VAPE CART (1G) Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | TERP DADDY VAPE CART (1G) Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | SPRITZER VAPE CART (1G) Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | LECHE VAPE CART (1G) Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | STRAWBERRY JAM VAPE CART (1G) Vape Pens | gram | $41 | $41/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | MINT JULEP VAPE CART (1G) Vape Pens | gram | $41 | $41/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | PEACH JAM VAPE CART(1G) Vape Pens | gram | $41 | $41/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | ORANGE SODA VAPE CART (1G) Vape Pens | gram | $41 | $41/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | WHITE TIGER DISPO (1G) Vape Pens | gram | $42 | $42/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | STRAWBERRY JELLY DISPO VAPE CART(1G) Vape Pens | gram | $42 | $42/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | BANANA OG LIVE RESIN DISPO (1G) Vape Pens | gram | $42 | $42/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | GRAPE APE DISPO VAPE CART(1G) Vape Pens | gram | $42 | $42/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | SMYLE™ LABS WANDJAMIN BROWN Vape Pens | each | $42 | $42/piece | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | SMYLE™ LABS WANDJAMIN BLACK Vape Pens | each | $42 | $42/piece | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | SAN FERNAND VALLEY LIVE RESIN DISPO (1G) Vape Pens | gram | $42 | $42/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | COTTON CANDY DISPO (1G) Vape Pens | gram | $42 | $42/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | BLUE DREAM LIVE RESIN DISPO (1G) Vape Pens | gram | $42 | $42/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | TANGIE LIVE RESIN DISPO (1G) Vape Pens | gram | $42 | $42/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | GRAPE APE LIVE RESIN DISPO (1G) Vape Pens | gram | $42 | $42/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | PLATINUM COOKIES LIVE RESIN DISPO (1G) Vape Pens | gram | $42 | $42/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | WATERMELON ZLUSHIE DISPO VAPE CART (1G) Vape Pens | gram | $42 | $42/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | CANDY KUSH DISPO (1G) Vape Pens | gram | $42 | $42/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | CARIBBEAN BREEZE DISPO VAPE CART (1G) Vape Pens | gram | $42 | $42/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | JACK DISPO VAPE CART (1G) Vape Pens | gram | $42 | $42/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | GREEN CRACK VAPE CART (1G) Vape Pens | gram | $42 | $42/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | SOUR DIESEL VAPE CART (1G) Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | FROZEN GRAPES VAPE CART (1G) Vape Pens | gram | $48 | $48/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | TEAR GAS LIVE ROSIN CART (0.5G) Vape Pens | 1/2 g | $42 | $84/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | PURPLE DIESEL LIVE ROSIN CART (0.5G) Vape Pens | 1/2 g | $42 | $84/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | CAP JUNKY LIVE ROSIN CART (0.5G) Vape Pens | 1/2 g | $42 | $84/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | KUSH CAKES LIVE ROSIN CART (0.5G) Vape Pens | 1/2 g | $42 | $84/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | MELTED STRAWBERRY LIVE ROSIN CART (0.5G) Vape Pens | 1/2 g | $42 | $84/g | Five Seasons Cannabis Dispensary White River Junction White River Junction · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |