Cartel Oil Co | Pineapple Fields x Sour Lemons | Rosin Infused Joint | 1.2g by Cartel Oil Co
$8
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- THC
- 38.6%
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $5.77/g
Prices updated Oct 2, 2026
Cartel Oil Co | Pineapple Fields x Sour Lemons | Rosin Infused Joint | 1.2g by Cartel Oil Co is stocked at 1 dispensary across Oklahoma, priced $8. The lowest listed price right now is at Nature's Kiss Tulsa Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (6)
- Nature's Kiss Tulsa DispensaryTulsa, OK · 4.7★ · 1.2 g$6.92$5.77/g
- Freedom Cannabis DispensarySulphur, OK · 4.8★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Elite CannabisOklahoma City, OK · 4.7★ · 1.2 g$8.63$7.19/g
- Elite Cannabis of MustangMustang, OK · 4.8★ · 1.2 g$8.63$7.19/g
- Simply Lit DispensaryMustang, OK · 4.7★ · 1.2 g$8.63$7.19/g
- Grams DispoDurant, OK · 4.9★ · 1.2 g$10$8.33/g
Prices, deals & delivery near Tulsa
Frequently asked questions
- Where can I buy Cartel Oil Co Cartel Oil Co | Pineapple Fields x Sour Lemons | Rosin Infused Joint | 1.2g?
- Cartel Oil Co | Pineapple Fields x Sour Lemons | Rosin Infused Joint | 1.2g is listed at 1 licensed dispensary, including Nature's Kiss Tulsa Dispensary, Freedom Cannabis Dispensary and Elite Cannabis. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cartel Oil Co Cartel Oil Co | Pineapple Fields x Sour Lemons | Rosin Infused Joint | 1.2g cost?
- Menu prices for Cartel Oil Co | Pineapple Fields x Sour Lemons | Rosin Infused Joint | 1.2g range from $8 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cartel Oil Co Cartel Oil Co | Pineapple Fields x Sour Lemons | Rosin Infused Joint | 1.2g?
- Cartel Oil Co | Pineapple Fields x Sour Lemons | Rosin Infused Joint | 1.2g is on menus in Oklahoma.