Key Lime | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g by Fernway
$65–$97.20
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 87.89–93.1%
- CBD
- 0.22–0.61%
- In stock at
- 57 dispensaries
- Best price per gram
- $27.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Key Lime | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g by Fernway is stocked at 4 dispensaries across Illinois, Massachusetts and New York, priced $65–$97.20. The lowest listed price right now is at Medicine Man Premium Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (36)
- Exit 31 Exotic | Utica Cannabis CompanyUtica, NY · 4.8★ · 2 g$76.99$38.49/g
- THTree DispensaryWest Coxsackie, NY · 5★ · 2 g$78$39/g
- A Classy Joint Cannabis DispensaryWarwick, NY · 4.8★ · 2 g$82$41/g
- ZenZest Weed Dispensary & Cannabis DeliveryQueens, NY · 5★ · 2 g$83.19$41.59/g
- A Cannaful LifeStaten Island, NY · 5★ · 2 g$83.19$41.59/g
- CannaFamily DispensaryHoward Beach, NY · 5★ · 2 g$84.07$42.03/gDeal
- Union Chill Cannabis Corning DispensaryCorning, NY · 4.8★ · 2 g$85$42.50/gDeal
- Best Budz- Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 2 g$85$42.50/g
- Strain Stars Cannabis Dispensary & DeliveryFarmingdale, NY · 4.8★ · 2 g$86$43/g
- Gotham Cannabis Dispensary & DeliveryNew York, NY · 4.8★ · 2 g$86$43/g
- Strain Stars White PlainsWhite Plains, NY · 5★ · 2 g$86$43/g
- FlynnStoned Cannabis Company Chelsea - NYS Licensed Cannabis DispensaryNew York, NY · 5★ · 2 g$86$43/g
- Dream Daze DispensaryDepew, NY · 4.9★ · 2 g$86$43/g
- Leaf PlugBuffalo, NY · 4.8★ · 2 g$86$43/g
- Joe’s Buds Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.4★ · 2 g$86$43/g
- Flower Daddy DispensaryBrooklyn, NY · 4.8★ · 2 g$86$43/g
- The village green DispensaryNew Hartford, NY · 4.3★ · 2 g$86$43/g
- Culture House: Greenpoint Licensed Cannabis DispensaryBrooklyn, NY · 4.3★ · 2 g$86$43/g
- Bud & Honey NYC DispensaryNew York, NY · 4.9★ · 2 g$86.73$43.37/g
- Bloom Cannabis DispensaryPenn Yan, NY · 4.6★ · 2 g$88$44/g
- SessCo Recreational Cannabis DispensaryEast Rochester, NY · 4.9★ · 2 g$93$46.50/g
- Star Buds Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 2 g$93$46.50/g
- Twenty8Gramz Cannabis Dispensary and DeliveryBrooklyn, NY · 4.9★ · 2 g$93$46.50/g
- The Emerald Dispensary - Upper East SideNew York, NY · 5★ · 2 g$93.79$46.90/g
- The Flowery Dispensary Upper West SideNew York, NY · 4.9★ · 2 g$93.79$46.90/g
- Corner HouseIthaca, NY · 4.9★ · 2 g$96$48/g
- SOFACLUB CANNABISNew York, NY · 5★ · 2 g$97$48.50/g
- BUZZY Cannabis DispensaryBrooklyn, NY · 4.9★ · 2 g$97$48.50/g
- SOFACLUB CANNABISNew York, NY · 5★ · 2 g$97$48.50/g
- The Alchemy Chelsea – Licensed Cannabis Dispensary & Free DeliveryNew York, NY · 5★ · 2 g$97.18$48.59/g
- Stoops NYC Dispensary - Licensed Cannabis Shop in FlatironNew York, NY · 4.9★ · 2 g$97.18$48.59/g
- Stage One DispensaryRensselaer, NY · 4.5★ · 2 g$97.18$48.59/g
- Capital District Cannabis & Wellness Schenectady DispensarySchenectady, NY · 5★ · 2 g$97.18$48.59/g
- Hampton Premium GreenWater Mill, NY · 5★ · 2 g$97.18$48.59/gDeal
- The Emerald Dispensary - Carroll GardensBrooklyn, NY · 4.9★ · 2 g$97.18$48.59/g
- High SocietyHudson Falls, NY · 4.6★ · 2 g$97.20$48.60/g
New Jersey (8)
- URB'N DispensaryNewark, NJ · 5★ · 2 g$68.60$34.30/gDeal
- Doobiez - NJ Weed Delivery & DispensaryWest Milford, NJ · 5★ · 2 g$71.25$35.63/gDeal
- City Leaves LLCEgg Harbor Township, NJ · 5★ · 2 g$95$47.50/g
- Daylite DispensaryMt Laurel Township, NJ · 4.9★ · 2 g$95$47.50/gDeal
- Taste of Earth DispensaryBuena, NJ · 4.8★ · 2 g$95$47.50/g
- The Public Garden Dispensary BloomfieldBloomfield, NJ · 5★ · 2 g$100$50/g
- BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury HeightsWoodbury Heights, NJ · 4.8★ · 2 g$100$50/gDeal
- The Honorable PlantHighlands, NJ · 4.9★ · 2 g$104.49$52.24/g
Illinois (8)
- BEYOND / HELLO Normal Cannabis DispensaryNormal, IL · 4.2★ · 2 g$81.60$40.80/gDeal
- Beyond / Hello Cannabis DispensaryBloomington, IL · 4.3★ · 2 g$81.60$40.80/gDeal
- High Profile of Martinsville DispensaryMartinsville, IL · 4.9★ · 2 g$85$42.50/g
- Terrace Cannabis Dispensary - AltonAlton, IL · 4.9★ · 2 g$88$44/gDeal
- EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - RosemontRosemont, IL · 4.7★ · 2 g$88$44/g
- Mint Cannabis - WillowbrookWillowbrook, IL · 4.9★ · 2 g$88$44/g
- Terrace Cannabis Dispensary - MilanMilan, IL · 4.9★ · 2 g$122.54$61.27/g
- Terrace Cannabis Dispensary - MolineMoline, IL · 4.8★ · 2 g$123.64$61.82/g
Massachusetts (5) — Key Lime | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g in Massachusetts
- Medicine Man Premium Cannabis DispensaryTaunton, MA · 4.5★ · 2 g$55$27.50/g
- Simplicity DispensaryNorth Grafton, MA · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- Lowkey Weed Dispensary BostonWest Roxbury, MA · 4.8★ · 2 g$60$30/g
- Comm Ave Canna: Recreational Cannabis Dispensary, Boston - Brookline MABoston, MA · 4.9★ · 2 g$65$32.50/g
- The Boston Garden Cambridge DispensaryCambridge, MA · 5★ · 2 g$65$32.50/g
Key Lime | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g by state
Prices, deals & delivery near Taunton
Where to buy Key Lime | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Fernway Key Lime | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g?
- Key Lime | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g is listed at 4 licensed dispensaries, including Medicine Man Premium Cannabis Dispensary, Simplicity Dispensary and Lowkey Weed Dispensary Boston. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Fernway Key Lime | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g cost?
- Menu prices for Key Lime | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g range from $65 to $97.20 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Fernway Key Lime | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g?
- Key Lime | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g is on menus in Illinois, Massachusetts and New York.