Pineapple Express Popcorn 14g by High Supply
$80
- Category
- Flower
- Size
- half ounce
- THC
- 26.75%
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $4.29/g
Prices updated Oct 1, 2026
Pineapple Express Popcorn 14g by High Supply is stocked at 1 dispensary across Illinois, priced $80. The lowest listed price right now is at NOXX Cannabis E. Peoria.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Illinois (6)
- NOXX Cannabis E. PeoriaEast Peoria, IL · 4.7★ · 1/2 oz$60$4.29/gDeal
- High Profile of Martinsville DispensaryMartinsville, IL · 4.9★ · 1/2 oz$80$5.71/g
- Zen Leaf Cannabis DispensarySt. Charles, IL · 4.6★ · 14 g$120.50$8.61/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryNaperville, IL · 4.8★ · 14 g$120.50$8.61/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryEvanston, IL · 4.6★ · 14 g$120.50$8.61/g
- Consume Cannabis - St. CharlesSt. Charles, IL · 4.5★ · 14 g$120.50$8.61/g
Prices, deals & delivery near East Peoria
Frequently asked questions
- Where can I buy High Supply Pineapple Express Popcorn 14g?
- Pineapple Express Popcorn 14g is listed at 1 licensed dispensary, including NOXX Cannabis E. Peoria, High Profile of Martinsville Dispensary and Zen Leaf Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does High Supply Pineapple Express Popcorn 14g cost?
- Menu prices for Pineapple Express Popcorn 14g range from $80 across the dispensaries that list it.
- Which states carry High Supply Pineapple Express Popcorn 14g?
- Pineapple Express Popcorn 14g is on menus in Illinois.