The Black Hole Live Resin Lemonade Kush Disposable Vape Pen | OK by Kosmik Brands
$30.24
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $15.12/g
Prices updated Oct 2, 2026
The Black Hole Live Resin Lemonade Kush Disposable Vape Pen | OK by Kosmik Brands is stocked at 1 dispensary across Oklahoma, priced $30.24. The lowest listed price right now is at Next Elevation 2.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (2)
- Next Elevation 2Norman, OK · 4.5★ · 2 g$30.24$15.12/g
- Next Elevation inc llcNorman, OK · 2 g$30.24$15.12/g
Prices, deals & delivery near Norman
Frequently asked questions
- Where can I buy Kosmik Brands The Black Hole Live Resin Lemonade Kush Disposable Vape Pen | OK?
- The Black Hole Live Resin Lemonade Kush Disposable Vape Pen | OK is listed at 1 licensed dispensary, including Next Elevation 2 and Next Elevation inc llc. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Kosmik Brands The Black Hole Live Resin Lemonade Kush Disposable Vape Pen | OK cost?
- Menu prices for The Black Hole Live Resin Lemonade Kush Disposable Vape Pen | OK range from $30.24 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Kosmik Brands The Black Hole Live Resin Lemonade Kush Disposable Vape Pen | OK?
- The Black Hole Live Resin Lemonade Kush Disposable Vape Pen | OK is on menus in Oklahoma.