2G - Dual Chamber - Grandaddy Purp x King Louis AIO by LEFT COAST
$84.75
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 92.7%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $37.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
2G - Dual Chamber - Grandaddy Purp x King Louis AIO by LEFT COAST is stocked at 1 dispensary across New York, priced $84.75. The lowest listed price right now is at A Classy Joint Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (3)
- A Classy Joint Cannabis DispensaryWarwick, NY · 4.8★ · 2 g$75$37.50/g
- Stash Box DispensarySpringfield Gardens, NY · 5★ · 2 g$80$40/g
- High SocietyHudson Falls, NY · 4.6★ · 2 g$84.75$42.38/g
Prices, deals & delivery near Warwick
Frequently asked questions
- Where can I buy LEFT COAST 2G - Dual Chamber - Grandaddy Purp x King Louis AIO?
- 2G - Dual Chamber - Grandaddy Purp x King Louis AIO is listed at 1 licensed dispensary, including A Classy Joint Cannabis Dispensary, Stash Box Dispensary and High Society. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does LEFT COAST 2G - Dual Chamber - Grandaddy Purp x King Louis AIO cost?
- Menu prices for 2G - Dual Chamber - Grandaddy Purp x King Louis AIO range from $84.75 across the dispensaries that list it.
- Which states carry LEFT COAST 2G - Dual Chamber - Grandaddy Purp x King Louis AIO?
- 2G - Dual Chamber - Grandaddy Purp x King Louis AIO is on menus in New York.