LIL LEFTYS Infused Prerolls - Grape Cookies πͺ by LEFT COAST
$45.20
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 3.75 g
- THC
- 43%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $12.05/g
Prices updated Oct 2, 2026
LIL LEFTYS Infused Prerolls - Grape Cookies πͺ by LEFT COAST is stocked at 1 dispensary across New York, priced $45.20. The lowest listed price right now is at High Society.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (2)
- High SocietyHudson Falls, NY Β· 4.6β Β· 3.75 g$45.20$12.05/g
- Stonedhouse DispensaryLewiston, NY Β· 5β Β· 3.75 g$57$15.20/g
Prices, deals & delivery near Hudson Falls
Frequently asked questions
- Where can I buy LEFT COAST LIL LEFTYS Infused Prerolls - Grape Cookies πͺ?
- LIL LEFTYS Infused Prerolls - Grape Cookies πͺ is listed at 1 licensed dispensary, including High Society and Stonedhouse Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does LEFT COAST LIL LEFTYS Infused Prerolls - Grape Cookies πͺ cost?
- Menu prices for LIL LEFTYS Infused Prerolls - Grape Cookies πͺ range from $45.20 across the dispensaries that list it.
- Which states carry LEFT COAST LIL LEFTYS Infused Prerolls - Grape Cookies πͺ?
- LIL LEFTYS Infused Prerolls - Grape Cookies πͺ is on menus in New York.