Moon Rock | Cosmic Apple | Infused Blunt | 1.5g by MOON DUST
$12.81
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- THC
- 43.4%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $5.75/g
Prices updated Oct 1, 2026
Moon Rock | Cosmic Apple | Infused Blunt | 1.5g by MOON DUST is stocked at 1 dispensary across Oklahoma, priced $12.81. The lowest listed price right now is at Xclusive Cannabis - W Lindsey St.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (5)
- Xclusive Cannabis - W Lindsey StNorman, OK · 4.8★ · 1.5 g$8.63$5.75/g
- Xclusive Cannabis - N KellyEdmond, OK · 4.4★ · 1.5 g$8.68$5.79/g
- Hi Roots Cannabis Co. - YukonYukon, OK · 4.3★ · 1.5 g$11.99$7.99/gDeal
- Rob & Sons Cannabis CompanyShawnee, OK · 4.9★ · 1.5 g$12$8/g
- EVERMORE EXOTICSOwasso, OK · 4.8★ · 1.5 g$12.81$8.54/g
Prices, deals & delivery near Norman
Frequently asked questions
- Where can I buy MOON DUST Moon Rock | Cosmic Apple | Infused Blunt | 1.5g?
- Moon Rock | Cosmic Apple | Infused Blunt | 1.5g is listed at 1 licensed dispensary, including Xclusive Cannabis - W Lindsey St, Xclusive Cannabis - N Kelly and Hi Roots Cannabis Co. - Yukon. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does MOON DUST Moon Rock | Cosmic Apple | Infused Blunt | 1.5g cost?
- Menu prices for Moon Rock | Cosmic Apple | Infused Blunt | 1.5g range from $12.81 across the dispensaries that list it.
- Which states carry MOON DUST Moon Rock | Cosmic Apple | Infused Blunt | 1.5g?
- Moon Rock | Cosmic Apple | Infused Blunt | 1.5g is on menus in Oklahoma.