Moon Rock | GMO Berries | Infused Blunt | 1.5g by MOON DUST
$12.96
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- THC
- 42.71%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $8.64/g
Prices updated Oct 1, 2026
Moon Rock | GMO Berries | Infused Blunt | 1.5g by MOON DUST is stocked at 1 dispensary across Oklahoma, priced $12.96. The lowest listed price right now is at Next Elevation 2.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (5)
- Next Elevation 2Norman, OK · 4.5★ · 1.5 g$12.96$8.64/g
- Next Elevation inc llcNorman, OK · 1.5 g$12.96$8.64/g
- Lotus Gold Cannabis Co.Oklahoma City, OK · 4.6★ · 1.5 g$13$8.67/g
- Lotus Gold Cannabis Co.Shawnee, OK · 4.4★ · 1.5 g$13$8.67/g
- Lotus Gold Cannabis CoEdmond, OK · 4.9★ · 1.5 g$13$8.67/g
Prices, deals & delivery near Norman
Frequently asked questions
- Where can I buy MOON DUST Moon Rock | GMO Berries | Infused Blunt | 1.5g?
- Moon Rock | GMO Berries | Infused Blunt | 1.5g is listed at 1 licensed dispensary, including Next Elevation 2, Next Elevation inc llc and Lotus Gold Cannabis Co.. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does MOON DUST Moon Rock | GMO Berries | Infused Blunt | 1.5g cost?
- Menu prices for Moon Rock | GMO Berries | Infused Blunt | 1.5g range from $12.96 across the dispensaries that list it.
- Which states carry MOON DUST Moon Rock | GMO Berries | Infused Blunt | 1.5g?
- Moon Rock | GMO Berries | Infused Blunt | 1.5g is on menus in Oklahoma.