Raspberry Pomegranate (Recover) | FXT Disposable | 2g by Mule Extracts
$35
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 86.71%
- CBD
- 0.47%
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $17.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Raspberry Pomegranate (Recover) | FXT Disposable | 2g by Mule Extracts is stocked at 1 dispensary across Oregon, priced $35. The lowest listed price right now is at Silver Stem Portland Hayden Island Dispensary w/ Drive-Thru.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oregon (5)
- Silver Stem Portland Hayden Island Dispensary w/ Drive-ThruPortland, OR · 4.3★ · 2 g$35$17.50/g
- Green Lion - St HelensSt Helens, OR · 4.6★ · 2 g$37.49$18.75/g
- Green Lion - ClackamasPortland, OR · 4.7★ · 2 g$37.49$18.75/g
- I & I NewportNewport, OR · 4.3★ · 2 g$40$20/g
- Cannabis & Glass - OntarioOntario, OR · 4.7★ · 2 g$58$29/g
New Jersey (1)
- MASS GROWNMt Holly, NJ · 4.9★ · 2 g$74.99$37.49/g
Prices, deals & delivery near Portland
Frequently asked questions
- Where can I buy Mule Extracts Raspberry Pomegranate (Recover) | FXT Disposable | 2g?
- Raspberry Pomegranate (Recover) | FXT Disposable | 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Silver Stem Portland Hayden Island Dispensary w/ Drive-Thru, Green Lion - St Helens and Green Lion - Clackamas. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Mule Extracts Raspberry Pomegranate (Recover) | FXT Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Raspberry Pomegranate (Recover) | FXT Disposable | 2g range from $35 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Mule Extracts Raspberry Pomegranate (Recover) | FXT Disposable | 2g?
- Raspberry Pomegranate (Recover) | FXT Disposable | 2g is on menus in Oregon.