Trop Dog | Dank Tank Live Resin Disposable | 2g by Mule Extracts
$45.83
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 81.42%
- CBD
- 0.77%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $22.91/g
Prices updated Oct 2, 2026
Trop Dog | Dank Tank Live Resin Disposable | 2g by Mule Extracts is stocked at 1 dispensary across Oregon, priced $45.83. The lowest listed price right now is at Happy Leaf Portland Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oregon (3)
- Happy Leaf Portland DispensaryPortland, OR · 4.8★ · 2 g$45.83$22.91/g
- Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood RiverHood River, OR · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- The Farmacy Dispensary | Marijuana Products | Astoria, ORAstoria, OR · 4.6★ · 2 g$60$30/g
Prices, deals & delivery near Portland
Frequently asked questions
- Where can I buy Mule Extracts Trop Dog | Dank Tank Live Resin Disposable | 2g?
- Trop Dog | Dank Tank Live Resin Disposable | 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Happy Leaf Portland Dispensary, Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River and The Farmacy Dispensary | Marijuana Products | Astoria, OR. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Mule Extracts Trop Dog | Dank Tank Live Resin Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Trop Dog | Dank Tank Live Resin Disposable | 2g range from $45.83 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Mule Extracts Trop Dog | Dank Tank Live Resin Disposable | 2g?
- Trop Dog | Dank Tank Live Resin Disposable | 2g is on menus in Oregon.