Dream | Moon Rock Infused Blunt | 1.5g by Presidential THC
$12.96
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $6.92/g
Prices updated Oct 1, 2026
Dream | Moon Rock Infused Blunt | 1.5g by Presidential THC is stocked at 1 dispensary across Oklahoma, priced $12.96. The lowest listed price right now is at Nature's Kiss Tulsa Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (3)
- Nature's Kiss Tulsa DispensaryTulsa, OK · 4.7★ · 1.5 g$10.38$6.92/g
- Next Elevation 2Norman, OK · 4.5★ · 1.5 g$12.96$8.64/g
- Next Elevation inc llcNorman, OK · 1.5 g$12.96$8.64/g
Prices, deals & delivery near Tulsa
Frequently asked questions
- Where can I buy Presidential THC Dream | Moon Rock Infused Blunt | 1.5g?
- Dream | Moon Rock Infused Blunt | 1.5g is listed at 1 licensed dispensary, including Nature's Kiss Tulsa Dispensary, Next Elevation 2 and Next Elevation inc llc. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Presidential THC Dream | Moon Rock Infused Blunt | 1.5g cost?
- Menu prices for Dream | Moon Rock Infused Blunt | 1.5g range from $12.96 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Presidential THC Dream | Moon Rock Infused Blunt | 1.5g?
- Dream | Moon Rock Infused Blunt | 1.5g is on menus in Oklahoma.