Sour Diesel | Moon Rock Prerolls Infused Minis | 0.5g | 3pk by Presidential THC
$17.28
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.1 g
- THC
- 45%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $8.23/g
Prices updated Oct 2, 2026
Sour Diesel | Moon Rock Prerolls Infused Minis | 0.5g | 3pk by Presidential THC is stocked at 1 dispensary across Oklahoma, priced $17.28. The lowest listed price right now is at Next Elevation 2.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (2)
- Next Elevation 2Norman, OK · 4.5★ · 2.1 g$17.28$8.23/g
- Next Elevation inc llcNorman, OK · 2.1 g$17.28$8.23/g
Prices, deals & delivery near Norman
Frequently asked questions
- Where can I buy Presidential THC Sour Diesel | Moon Rock Prerolls Infused Minis | 0.5g | 3pk?
- Sour Diesel | Moon Rock Prerolls Infused Minis | 0.5g | 3pk is listed at 1 licensed dispensary, including Next Elevation 2 and Next Elevation inc llc. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Presidential THC Sour Diesel | Moon Rock Prerolls Infused Minis | 0.5g | 3pk cost?
- Menu prices for Sour Diesel | Moon Rock Prerolls Infused Minis | 0.5g | 3pk range from $17.28 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Presidential THC Sour Diesel | Moon Rock Prerolls Infused Minis | 0.5g | 3pk?
- Sour Diesel | Moon Rock Prerolls Infused Minis | 0.5g | 3pk is on menus in Oklahoma.