Grapeness- Indica Triple Infused Pre Rolls - .5g - 5pk by PUFF
$50.85
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.5 g
- THC
- 42%
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $15.93/g
Prices updated Oct 1, 2026
Grapeness- Indica Triple Infused Pre Rolls - .5g - 5pk by PUFF is stocked at 1 dispensary across New York, priced $50.85. The lowest listed price right now is at My Bud 420.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (6)
- My Bud 420Bronx, NY · 4.7★ · 2.5 g$39.83$15.93/g
- CannaFamily DispensaryHoward Beach, NY · 5★ · 2.5 g$44.25$17.70/gDeal
- Union Chill Cannabis Corning DispensaryCorning, NY · 4.8★ · 2.5 g$45$18/gDeal
- Green ComfortRochester, NY · 5★ · 2.5 g$50$20/g
- High SocietyHudson Falls, NY · 4.6★ · 2.5 g$50.85$20.34/g
- Pure Wellness DispensaryRochester, NY · 4.8★ · 2.5 g$50.85$20.34/g
Prices, deals & delivery near Bronx
Frequently asked questions
- Where can I buy PUFF Grapeness- Indica Triple Infused Pre Rolls - .5g - 5pk?
- Grapeness- Indica Triple Infused Pre Rolls - .5g - 5pk is listed at 1 licensed dispensary, including My Bud 420, CannaFamily Dispensary and Union Chill Cannabis Corning Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does PUFF Grapeness- Indica Triple Infused Pre Rolls - .5g - 5pk cost?
- Menu prices for Grapeness- Indica Triple Infused Pre Rolls - .5g - 5pk range from $50.85 across the dispensaries that list it.
- Which states carry PUFF Grapeness- Indica Triple Infused Pre Rolls - .5g - 5pk?
- Grapeness- Indica Triple Infused Pre Rolls - .5g - 5pk is on menus in New York.