Ape Disposable | 0.35g by ROVE
$40
- Category
- Vape Pens
- Size
- 0.35 g
- THC
- 86.39%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $114.29/g
Prices updated Oct 1, 2026
Ape Disposable | 0.35g by ROVE is stocked at 1 dispensary across Missouri, priced $40. The lowest listed price right now is at From The Earth Dispensary State Line.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Missouri (2)
- From The Earth Dispensary State LineKansas City, MO · 4.8★ · 0.35 g$40$114.29/g
- From The Earth Dispensary RaytownRaytown, MO · 4.9★ · 0.35 g$40$114.29/g
Prices, deals & delivery near Kansas City
Frequently asked questions
- Where can I buy ROVE Ape Disposable | 0.35g?
- Ape Disposable | 0.35g is listed at 1 licensed dispensary, including From The Earth Dispensary State Line and From The Earth Dispensary Raytown. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does ROVE Ape Disposable | 0.35g cost?
- Menu prices for Ape Disposable | 0.35g range from $40 across the dispensaries that list it.
- Which states carry ROVE Ape Disposable | 0.35g?
- Ape Disposable | 0.35g is on menus in Missouri.