Afternoon Delight #4 | Live Resin Disposable | 2g by RYTHM
$96.26
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 83.77%
- In stock at
- 26 dispensaries
- Best price per gram
- $36/g
Prices updated Oct 1, 2026
Afternoon Delight #4 | Live Resin Disposable | 2g by RYTHM is stocked at 1 dispensary across New York, priced $96.26. The lowest listed price right now is at Star Buds Cannabis Dispensary Baltimore.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Florida (16)
- RISE DispensaryDeerfield Beach, FL · 4.9★ · 2 g$100$50/g
- RISE Medical Marijuana Dispensary OviedoOviedo, FL · 4.9★ · 2 g$100$50/g
- RISE Medical Marijuana Dispensary Bonita SpringsBonita Springs, FL · 4.8★ · 2 g$100$50/g
- RISE Cannabis Dispensary BrandonBrandon, FL · 4.9★ · 2 g$100$50/g
- RISE DispensaryFruitland Park, FL · 4.9★ · 2 g$100$50/g
- RISE New Port RicheyNew Port Richey, FL · 4.9★ · 2 g$100$50/g
- RISE DispensaryCrystal River, FL · 4.9★ · 2 g$100$50/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary ClearwaterClearwater, FL · 4.9★ · 2 g$100$50/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary Sun CitySun City Center, FL · 4.9★ · 2 g$100$50/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley ChapelWesley Chapel, FL · 4.9★ · 2 g$100$50/g
- RISE DispensaryOrlando, FL · 4.9★ · 2 g$100$50/g
- RISE DispensaryDunnellon, FL · 4.9★ · 2 g$100$50/g
- RISE DispensaryMiami, FL · 4.9★ · 2 g$100$50/g
- RISE DispensaryWest Palm Beach, FL · 5★ · 2 g$100$50/g
- Rise Dispensary Pinellas ParkPinellas Park, FL · 3.7★ · 2 g$100$50/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary Port OrangePort Orange, FL · 5★ · 2 g$100$50/g
New York (6)
- Leaf PlugBuffalo, NY · 4.8★ · 2 g$79.64$39.82/g
- Nile Dispensary & Weed DeliveryWest New York, NY · 5★ · 2 g$80$40/gDeal
- The Daily Green Times Square Cannabis DispensaryNew York, NY · 4.8★ · 2 g$85$42.50/g
- Peace, Love, & BudLockport, NY · 4.6★ · 2 g$96.26$48.13/g
- Peace TreeAlabama, NY · 4.6★ · 2 g$96.26$48.13/g
- HighStoneStaten Island, NY · 4.6★ · 2 g$113$56.50/g
Maryland (2)
- Star Buds Cannabis Dispensary BaltimoreBaltimore, MD · 4.7★ · 2 g$72$36/gDeal
- Elevated ReleafSykesville, MD · 4.8★ · 2 g$90$45/g
Pennsylvania (1)
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMonroeville, PA · 4.6★ · 2 g$85.50$42.75/g
New Jersey (1)
- Village Dispensary HobokenHoboken, NJ · 4.9★ · 2 g$95$47.50/g
Prices, deals & delivery near Baltimore
Frequently asked questions
- Where can I buy RYTHM Afternoon Delight #4 | Live Resin Disposable | 2g?
- Afternoon Delight #4 | Live Resin Disposable | 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Star Buds Cannabis Dispensary Baltimore, Leaf Plug and Nile Dispensary & Weed Delivery. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does RYTHM Afternoon Delight #4 | Live Resin Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Afternoon Delight #4 | Live Resin Disposable | 2g range from $96.26 across the dispensaries that list it.
- Which states carry RYTHM Afternoon Delight #4 | Live Resin Disposable | 2g?
- Afternoon Delight #4 | Live Resin Disposable | 2g is on menus in New York.