RYTHM 3.5G SF ANIMAL FACE (I) by RYTHM
$36–$45
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 27.67–34.14%
- In stock at
- 51 dispensaries
- Best price per gram
- $7.43/g
Prices updated Oct 2, 2026
RYTHM 3.5G SF ANIMAL FACE (I) by RYTHM is stocked at 3 dispensaries across Illinois, Nevada and Ohio, priced $36–$45. The lowest listed price right now is at Trulieve Lancaster Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Pennsylvania (11)
- Trulieve Lancaster DispensaryLancaster, PA · 4.9★ · 1/8 oz$26$7.43/gDeal
- Ayr Wellness Medical Marijuana Dispensary GibsoniaGibsonia, PA · 4.7★ · 1/8 oz$31.50$9/gDeal
- Ayr Wellness Medical Marijuana Dispensary Bryn MawrBryn Mawr, PA · 4.8★ · 1/8 oz$31.50$9/gDeal
- Curaleaf Dispensary DuBoisDuBois, PA · 4.8★ · 3.5 g$40$11.43/g
- The Apothecarium Dispensary of BethlehemBethlehem, PA · 4.4★ · 3.5 g$40$11.43/g
- Curaleaf Dispensary ErieErie, PA · 4.8★ · 3.5 g$40$11.43/g
- The Apothecarium Dispensary of LancasterLancaster, PA · 4.6★ · 3.5 g$40$11.43/g
- The Apothecarium Dispensary of Plymouth MeetingPlymouth Meeting, PA · 4.3★ · 3.5 g$40$11.43/g
- The Apothecarium Dispensary of AllentownAllentown, PA · 4.4★ · 3.5 g$40$11.43/g
- The Apothecarium Dispensary of ThorndaleThorndale, PA · 4.5★ · 3.5 g$40$11.43/g
- Curaleaf Dispensary MillcreekErie, PA · 4.9★ · 3.5 g$40$11.43/g
New Jersey (10)
- URB'N DispensaryNewark, NJ · 5★ · 1/8 oz$35$10/gDeal
- Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJElmwood Park, NJ · 5★ · 1/8 oz$41.25$11.79/gDeal
- New Era DispensarySouth Bound Brook, NJ · 4.8★ · 3.5 g$42$12/gDeal
- The Honorable PlantHighlands, NJ · 4.9★ · 1/8 oz$43.98$12.57/gDeal
- Shipwreck'dNeptune City, NJ · 4.9★ · 1/8 oz$49$14/gDeal
- Doobiez - NJ Weed Delivery & DispensaryWest Milford, NJ · 5★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- City Leaves LLCEgg Harbor Township, NJ · 5★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Canna Bar Cannabis DispensaryMatawan, NJ · 5★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- MASS GROWNMt Holly, NJ · 4.9★ · 1/8 oz$59.99$17.14/g
- Daylite DispensaryMt Laurel Township, NJ · 4.9★ · 1/8 oz$60$17.14/gDeal
Maryland (9)
- Positive Energy Dispensary - Ocean CityOcean City, MD · 4.6★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- The RyvantaMiddle River, MD · 4.5★ · 1/8 oz$48$13.71/g
- The DispensaryWestminster, MD · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Remedy BaltimoreWindsor Mill, MD · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Storehouse Cannabis Dispensary BaltimoreBaltimore, MD · 4.7★ · 1/8 oz$50$14.29/gDeal
- GreenLabsBaltimore, MD · 4.8★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- Crabtree DispensaryKensington, MD · 4.9★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPasadena, MD · 4.9★ · 3.5 g$55.50$15.86/g
- Treehouse DispensaryParkville, MD · 4.9★ · 1/8 oz$60$17.14/g
Illinois (8)
- High Profile of Martinsville DispensaryMartinsville, IL · 4.9★ · 1/8 oz$36$10.29/gDeal
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.7★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryNaperville, IL · 4.8★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryProspect Heights, IL · 4.7★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryEvanston, IL · 4.6★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryLombard, IL · 4.7★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.5★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.6★ · 3.5 g$45.50$13/g
Ohio (4)
- NectarEuclid, OH · 4.6★ · 1/8 oz$26.40$7.54/gDeal
- Culture of AkronAkron, OH · 4.8★ · 1/8 oz$33$9.43/gDeal
- Culture Cannabis ClubColumbus, OH · 5★ · 1/8 oz$33$9.43/gDeal
- Leaf ReliefReynoldsburg, OH · 2.8★ · 1/8 oz$44$12.57/gDeal
New York (4)
- Misha's Flower Shop - Cannabis Dispensary and Weed DeliveryBrooklyn, NY · 4.6★ · 3.5 g$45$12.86/g
- FIRELEAF DispensaryBrooklyn, NY · 4.6★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Brooklyn Bourne DispensaryBrooklyn, NY · 4.9★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- Just Breathe.Binghamton, NY · 4.2★ · 1/8 oz$55$15.71/g
Nevada (3)
- Mint Cannabis - Las Vegas StripLas Vegas, NV · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Las VegasLas Vegas, NV · 4.6★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary HendersonHenderson, NV · 4.4★ · 1/8 oz$45$12.86/g
Massachusetts (1)
- Diem Cannabis Dispensary WorcesterWorcester, MA · 4.8★ · 1/8 oz$30$8.57/g
Florida (1)
- RISE Medical Cannabis Dispensary ClearwaterClearwater, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
Prices, deals & delivery near Lancaster
Where to buy RYTHM 3.5G SF ANIMAL FACE (I) by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy RYTHM RYTHM 3.5G SF ANIMAL FACE (I)?
- RYTHM 3.5G SF ANIMAL FACE (I) is listed at 3 licensed dispensaries, including Trulieve Lancaster Dispensary, Nectar and Diem Cannabis Dispensary Worcester. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does RYTHM RYTHM 3.5G SF ANIMAL FACE (I) cost?
- Menu prices for RYTHM 3.5G SF ANIMAL FACE (I) range from $36 to $45 across the dispensaries that list it.
- Which states carry RYTHM RYTHM 3.5G SF ANIMAL FACE (I)?
- RYTHM 3.5G SF ANIMAL FACE (I) is on menus in Illinois, Nevada and Ohio.