4g Moonrocks | Strawberry Slushie by Spacebuds
$67.80
- Category
- Flower
- Size
- 4 g
- THC
- 53.69%
- In stock at
- 17 dispensaries
- Best price per gram
- $13.60/g
Prices updated Oct 1, 2026
4g Moonrocks | Strawberry Slushie by Spacebuds is stocked at 1 dispensary across New York, priced $67.80. The lowest listed price right now is at Buddiez Bronx Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (17)
- Buddiez Bronx Cannabis DispensaryBronx, NY · 4.9★ · 4 g$54.40$13.60/gDeal
- Happy Goat DispensaryRochester, NY · 4.9★ · 4 g$57.51$14.38/g
- Brooklyn Bourne DispensaryBrooklyn, NY · 4.9★ · 4 g$60$15/g
- Union Chill Cannabis Corning DispensaryCorning, NY · 4.8★ · 4 g$60$15/gDeal
- Munchies Dispensary NYFar Rockaway, NY · 4.8★ · 4 g$60$15/g
- DOSHAOneonta, NY · 4.6★ · 4 g$60$15/g
- Just Breathe.Binghamton, NY · 4.2★ · 4 g$60$15/g
- Best Budz- Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 4 g$60$15/g
- Flynnstoned Cannabis Company - Midtown EastNew York, NY · 4.9★ · 4 g$60$15/g
- FIRELEAF DispensaryBrooklyn, NY · 4.6★ · 4 g$60$15/g
- A Classy Joint Cannabis DispensaryWarwick, NY · 4.8★ · 4 g$60$15/g
- Just Breathe Finger LakesSeneca Falls, NY · 4.8★ · 4 g$61.06$15.27/g
- Capital District Cannabis & Wellness Schenectady DispensarySchenectady, NY · 5★ · 4 g$67.80$16.95/g
- Green Leaf Wellness Co. Cannabis DispensaryLatham, NY · 4.9★ · 4 g$67.80$16.95/g
- Mister GreensAlbany, NY · 4.8★ · 4 g$67.80$16.95/g
- Rochester's Finest DispensaryRochester, NY · 4.6★ · 4 g$67.80$16.95/g
- Greenleaf Cannabis LLC/Licensed NY Weed DispensaryNew York, NY · 4.5★ · 4 g$67.80$16.95/g
Prices, deals & delivery near Bronx
Frequently asked questions
- Where can I buy Spacebuds 4g Moonrocks | Strawberry Slushie?
- 4g Moonrocks | Strawberry Slushie is listed at 1 licensed dispensary, including Buddiez Bronx Cannabis Dispensary, Happy Goat Dispensary and Brooklyn Bourne Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Spacebuds 4g Moonrocks | Strawberry Slushie cost?
- Menu prices for 4g Moonrocks | Strawberry Slushie range from $67.80 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Spacebuds 4g Moonrocks | Strawberry Slushie?
- 4g Moonrocks | Strawberry Slushie is on menus in New York.