TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Lemon Loopz
$35
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 94.89%
- CBD
- 0.23%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $17.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Lemon Loopz is stocked at 3 dispensaries across Arizona, priced $35. The lowest listed price right now is at Sol Flower Dispensary McClintock.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (3) — TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Lemon Loopz in Arizona
- Sol Flower Dispensary McClintockTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary UniversityTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary 32nd & SheaPhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
New York (2)
- Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NYAstoria, NY · 4.8★ · 2 g$65.49$32.74/g
- Terp Bros Dispensary - Ozone ParkOzone Park, NY · 4.9★ · 2 g$65.49$32.74/g
TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Lemon Loopz by state
Prices, deals & delivery near Tempe
Frequently asked questions
- Where can I buy TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Lemon Loopz?
- TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Lemon Loopz is listed at 3 licensed dispensaries, including Sol Flower Dispensary McClintock, Sol Flower Dispensary University and Sol Flower Dispensary 32nd & Shea. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Lemon Loopz cost?
- Menu prices for TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Lemon Loopz range from $35 across the dispensaries that list it.
- Which states carry TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Lemon Loopz?
- TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Lemon Loopz is on menus in Arizona.