| 1 | Galactic Grape | TWISTED Disposable | 2g | 2 g | $35$7050% off | $17.50/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Acapulco Gold | LOUD Disposable | 2g | 2 g | $35$7050% off | $17.50/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | ATF | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g | 2 g | $35$7050% off | $17.50/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Rainbow Cloud | TWISTED Disposable | 2g | 2 g | $35$7050% off | $17.50/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sour Diesel | LOUD High Terpene Extract Jefé Plus Disposable | 2g | 2 g | $35$7050% off | $17.50/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Wild Watermelon | TWISTED Disposable | 2g | 2 g | $35$7050% off | $17.50/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Baja Blazed | TWISTED Disposable | 2g | 2 g | $35$7050% off | $17.50/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | STIIIZY - ORANGE SUNSET - 2G All-In-One | 2 g | $36$6040% off | $18/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | STIIIZY - OG KUSH - 2G All-In-One | 2 g | $36$6040% off | $18/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Vape - STRAWNANA 1G All-In-One | 2 g | $36$6040% off | $18/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | BRIQ Essentials Papaya Peach 2g All in One | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Wedding Cake | 2G All In One Device | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Strawberry Cough | 2G All In One Device | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Berry Dreamy | Botanica Blends | AIO | Indica | 2g | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Lemonade Stand | Botanica Blends | AIO | Sativa | 2g | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Unicorn Party | Botanica Blends | AIO | Sativa | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Guavalicious | 2G All In One Device | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Wild Punch | Botanica Blends | AIO | Indica | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Fruit STIQ All in One Key Lime Tide | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Strawberry Haze | Botanica Blends | AIO | Sativa-Hybrid | 2g | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Forbidden Apple | 2G All In One Device | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Essentials Watermelon Breeze Fruit BRIQ 2g | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Essentials Lemon Sunset Fruit BRIQ 2g | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Peaches N Cream | Botanica Blends | AIO | Indica-Hybrid | 2g | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Essentials Huckleberry Jam Fruit BRIQ 2g | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Piña Colada | Disposable | 2g | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Pink Rosé | 2G All In One Device | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | BRIQ Essentials Clementine 2g All in One | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Red Plum | 2G All In One Device | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cantaloupe Dream | 2G All In One Device | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Blackberry OG | 2G All In One Device | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Cactus Chill | AZ Exclusive | 2G All In One Device | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Watermelon Kush | 2G All In One Device | 2 g | $42$6030% off | $21/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Papayahuasca | T2 Disposable | 2g | 2 g | $45$7540% off | $22.50/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Blue Dream | CHILL Disposable | 2g | 2 g | $45$7540% off | $22.50/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Wet Dream | T2 Disposable | 2g | 2 g | $45$7540% off | $22.50/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Wedding Cake | T2 Disposable | 2g | 2 g | $45$7540% off | $22.50/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Pineapple Express | T2 Disposable | 2g | 2 g | $45$7540% off | $22.50/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Cactus Chiller | T2 Disposable | 2g | 2 g | $45$7540% off | $22.50/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Green Crack | T2 Disposable | 2g | 2 g | $45$7540% off | $22.50/g | Trulieve Glendale Dispensary Glendale · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |