Cheapest carts & vapes in Payson, AZ
Cheapest right now: Damn Good Dirty Shirley Disposable 2G at JARS Cannabis Payson — $25 ($12.50 per gram)
234 comparable vape pens listings at 1 Payson dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Arizona city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Damn Good Dirty Shirley Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Damn Good Mango Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Damn Good Melonz Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Damn Good Paradise Punch Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Damn Good Peaches Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Damn Good Spice Apple Cider Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Damn Good Strawberry Splash Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Pink Burzt | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Blu Razz | Liquid Diamonds Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Wild Watermelon | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Stars and Stripesicles | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Lemon Loopz | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Baja Blazed | TWISTED Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Rainbow Cloud | TWISTED Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Damn Good Blue Razz Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Früt Punch | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Genius Mode | VIBES Jefé Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $27.50$5550% off | $13.75/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Chill Out | VIBES Targeted Cannabinoids Jefé Plus Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $27.50$5550% off | $13.75/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Maui Pineapple | Liquid Diamonds Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $27.50$5550% off | $13.75/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Blueberry Space Cake | Liquid Diamond Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $27.50$5550% off | $13.75/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Blu Voodoo | FIRE Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $27.50$5550% off | $13.75/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Super Lemon Haze | Liquid Diamonds Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $27.50$5550% off | $13.75/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | ATF | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $27.50$5550% off | $13.75/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Turn Up | VIBES Jefé Plus Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $27.50$5550% off | $13.75/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Ko Kush | Liquid Diamond Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $27.50$5550% off | $13.75/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Cheech & Chong Strawberry Cake Vape Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Big Bud Farms Cart 1g Pineapple Express Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Big Bud Farms Cart 1g Platinum OG Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Cheech & Chong 510 Vape 1g Apple Fritter Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Cheech & Chong 510 Vape 1g Berry White Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Cheech & Chong Northern Lights Vape Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Cheech & Chong Pink Champagne Vape Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Cheech & Chong Watermelon OG Vape Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Purple Gorilla | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Strawberry Cough | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Blueberry Muffin | LOUD High Terpene Extract Jefé Plus Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $30$6050% off | $15/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Tropical Punch | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $30$4533% off | $15/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Big Bud Farms Disposable Vape 2g Purple Gorilla Vape Pens | 2 g | $30$5546% off | $15/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Big Bud Farms Disposable Vape 2g Strawberry Cough Vape Pens | 2 g | $30$5546% off | $15/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Lime Spritz | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $30$5040% off | $15/g | JARS Cannabis Payson Payson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Payson vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Payson price: $20 per gram (middle of $13.75–$30). That works out to about $70 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Payson publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Payson price data: cheapest weed in Payson, cheap ounces, Payson flower price index, Payson deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.