Cheapest infused pre-rolls in Jackson, MS
Cheapest right now: Strawnana 7pk -7g Infused Pre-Rolls 12.1%THC - FIVE POINTS - HYBRID at Hemp World Jackson — $15 ($2.14 per gram)
38 comparable infused pre-rolls listings at 4 Jackson dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Strawnana 7pk -7g Infused Pre-Rolls 12.1%THC - FIVE POINTS - HYBRID Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $15 | $2.14/g | Hemp World Jackson Jackson · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Strawnana 7pk -7g Infused Pre-Rolls 12.1%THC - FIVE POINTS - HYBRID Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $15 | $2.14/g | High Street Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Five Points: GMO Kief Infused Preroll 1g Infused Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Roots Remedy Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | 1g Infused GG4 Infused Pre-rolls | gram | $8.32$11.6228% off | $8.32/g | Kudzu Cannabis Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | 1g Infused Chem Cookies Infused Pre-rolls | gram | $9.07$12.6728% off | $9.07/g | Kudzu Cannabis Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | 1g Infused Banana Blood Cake Infused Pre-rolls | gram | $11.34$15.8428% off | $11.34/g | Kudzu Cannabis Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | 1g Infused Ice Cream Cake Punch Infused Pre-rolls | gram | $11.34$15.8428% off | $11.34/g | Kudzu Cannabis Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | 1g Infused Peanut Butter Breath Infused Pre-rolls | gram | $11.34$15.8428% off | $11.34/g | Kudzu Cannabis Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Super Charged Buds - Jack Ramsey 3.5G 33.57%THC 1.57%TERP - MSE - SATIVA DOM Infused Pre-rolls | each | $40 | $11.43/g | Hemp World Jackson Jackson · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Super Charged Buds - Jack Ramsey 3.5G 33.57%THC 1.57%TERP - MSE - SATIVA DOM Infused Pre-rolls | each | $40 | $11.43/g | High Street Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | 1.5g Infused Oreo Blizzard Infused Pre-rolls | 1.5 g | $18.90$26.4028% off | $12.60/g | Kudzu Cannabis Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | 1g Infused Blunt Garlic Breath Infused Pre-rolls | gram | $13.61$19.0128% off | $13.61/g | Kudzu Cannabis Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Kaviar | Infused Pre-Roll | Single | Fruit Junky x Pot Luck | Sativa | 1.5g Infused Pre-rolls | each | $22 | $14.67/g | High Street Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Kaviar | Infused Pre-Roll | Single | Fruit Junky x Pot Luck | Sativa | 1.5g Infused Pre-rolls | each | $22 | $14.67/g | Hemp World Jackson Jackson · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | 2pk Lemon Oreoz Infused Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $15.12$21.1228% off | $15.12/g | Kudzu Cannabis Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | 1g 2pk Lemon Lobster Infused Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $15.12$21.1228% off | $15.12/g | Kudzu Cannabis Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | 1g Infused Pablos Lobster Milk Infused Pre-rolls | gram | $15.12$21.1228% off | $15.12/g | Kudzu Cannabis Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Sativa | Infused Joint | 1.5g Kaviar MS · Infused Pre-rolls | each | $23 | $15.33/g | Roots Remedy Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Indica - Bubble Breath x Honey Child | Infused Joint | 1.5g Kaviar MS · Infused Pre-rolls | each | $23 | $15.33/g | Roots Remedy Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Sativa - Orange Runtz x Black Runtz | Infused Joint | 1.5g Kaviar MS · Infused Pre-rolls | each | $23 | $15.33/g | Roots Remedy Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Kaviar | Infused Pre-Roll | 5-Pack (.6g ea) | Fruit Junky x Pot Luck | Sativa | 3g Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $46 | $15.33/g | Hemp World Jackson Jackson · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Kaviar | Infused Pre-Roll | 5-Pack (.6g ea) | Grape Trees x Black Runtz | Sativa | 3g Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $46 | $15.33/g | Hemp World Jackson Jackson · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Kaviar | Infused Pre-Roll | 5-Pack (.6g ea) | Fruit Junky x Pot Luck | Sativa | 3g Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $46 | $15.33/g | High Street Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Kaviar | Infused Pre-Roll | 5-Pack (.6g ea) | Grape Trees x Black Runtz | Sativa | 3g Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $46 | $15.33/g | High Street Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | 5 Pts: Italian Ice Kief Infused Milled Infused Pre-rolls | each | $18 | $18/piece | Roots Remedy Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Lobster Milk Infused 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $18 | $18/g | Kudzu Cannabis Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | 1g 2pk Infused Panama Red Buck Down Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $18.14$25.3428% off | $18.14/g | Kudzu Cannabis Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | 1g 2pk Infused Applescotti Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $18.14$25.3428% off | $18.14/g | Kudzu Cannabis Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | 1g 2pk Infused Jungle Punch Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $18.14$25.3428% off | $18.14/g | Kudzu Cannabis Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | 2pk Infused Grape Ice Cream Cake Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $18.90$26.4028% off | $18.90/g | Kudzu Cannabis Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Indica - Watermelon Dip x Vader OG | Infused Minis | 0.6g each | 5pk Kaviar MS · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $58 | $19.33/g | Roots Remedy Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Grape Oreoz Infused Sand 44%THC .75%TERP - BLACK WATER RESERVE - HYBRID Infused Pre-rolls | each | $35 | $35/piece | High Street Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Grape Oreoz Infused Sand 44%THC .75%TERP - BLACK WATER RESERVE - HYBRID Infused Pre-rolls | each | $35 | $35/piece | Hemp World Jackson Jackson · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | SSB: Tyson P4P 5PK 0.5g BH Infused PR Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $28 | $56/g | Roots Remedy Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | 5PK 0.3g Bubble Hash infused Pre-Roll - Spicy Tai 33.4%THC 2.69%TERP - SOUTHERN SKY - SATIVA Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $60/g | High Street Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | 5PK 0.3g Bubble Hash Infused Pre-Roll - Code Red 31.3%THC 3.11%TERP - SOUTHERN SKY - Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $60/g | High Street Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | 5PK 0.3g Bubble Hash infused Pre-Roll - Spicy Tai 33.4%THC 2.69%TERP - SOUTHERN SKY - SATIVA Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $60/g | Hemp World Jackson Jackson · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | 5PK 0.3g Bubble Hash Infused Pre-Roll - Code Red 31.3%THC 3.11%TERP - SOUTHERN SKY - Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $60/g | Hemp World Jackson Jackson · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Jackson infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Jackson price: $15.33 per gram (middle of $8.62–$58.40). That works out to about $53.66 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Jackson publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Jackson price data: cheapest weed in Jackson, cheap ounces, Jackson flower price index, Jackson deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.