Cheapest pre-rolls in Jackson, MS
Cheapest right now: RR | THE SIPP - GREEN APPLE GAS | 3.5G (7X0.5G) PREROLL PACK at Uptown Funk Dispensary — $30 ($1.22 per gram)
155 comparable pre-rolls listings at 7 Jackson dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | RR | THE SIPP - GREEN APPLE GAS | 3.5G (7X0.5G) PREROLL PACK Pre-rolls | each · 7-pack | $30 | $1.22/g | Uptown Funk Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | GDF | DOUBLE DREAM | 3.5G (5X0.7G) PREROLL PACK Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $1.43/g | Uptown Funk Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | MHG | BLOCKBERRY | 3.5G (7X0.5G) PREROLL PACK Pre-rolls | each · 7-pack | $35 | $1.43/g | Uptown Funk Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | MHG | PLASMA FRUIT | 3.5G (7X0.5G) PREROLL PACK Pre-rolls | each · 7-pack | $35 | $1.43/g | Uptown Funk Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | MHG | CRESCENDO | 3.5G (7X0.5G) PREROLL PACK Pre-rolls | each · 7-pack | $35 | $1.43/g | Uptown Funk Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | RR | RIVER ROLLS - GREEN APPLE GAS | 3.5G (5X0.7G) PREROLL PACK Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $2.29/g | Uptown Funk Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | MHG | GRANDPA'S STASH | 2.5G (5X0.5G) PREROLL PACK Pre-rolls | each · 5-pack | $30 | $2.40/g | Uptown Funk Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | MHG | OREOZ | 2.5G (5X0.5G) PREROLL PACK Pre-rolls | each · 5-pack | $30 | $2.40/g | Uptown Funk Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | MHG | KILLER CUPCAKE | 2.5G (5X0.5G) PREROLL PACK Pre-rolls | each · 5-pack | $30 | $2.40/g | Uptown Funk Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | MHG | BANANACONDA | 2.5G (5X0.5G) PREROLL PACK Pre-rolls | each · 5-pack | $30 | $2.40/g | Uptown Funk Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | BOR | MEGA WELLNESS OG | 1G (2X0.5G) PREROLLS Pre-rolls | each · 2-pack | $5 | $2.50/g | Uptown Funk Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | GDF | BANANA CREAM CAKE X JEALOUSY | 1.5G (5X0.3G) PREROLL PACK Pre-rolls | each · 5-pack | $20 | $2.67/g | Uptown Funk Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Southern Sky: Communion .3 10PK Pre-rolls | each · 10-pack | $27 | $2.70/piece | Roots Remedy Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | MH | GRUV - SWEET N LOW | 2.5G (5X0.5G) PREROLL PACK Pre-rolls | each · 5-pack | $35 | $2.80/g | Uptown Funk Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | MH | GRUV - BLUE DREAM | 2.5G (5X0.5G) PREROLL PACK Pre-rolls | each · 5-pack | $35 | $2.80/g | Uptown Funk Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | KMF | SUPER BOOF | 3.5G (5X0.7G) PREROLL PACK Pre-rolls | each · 5-pack | $15 | $3/piece | Uptown Funk Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | KMF | CAP JUNKY | 3.5G (5X0.7G) PREROLL PACK Pre-rolls | each · 5-pack | $15 | $3/piece | Uptown Funk Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | SSB | GORILLA BREATH | 3G (3X1G) PREROLL PACK Pre-rolls | each · 3-pack | $30 | $3.33/g | Uptown Funk Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | PMF | WHIPPETZ | 1G (2X0.5G) PREROLLS Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $4/g | Uptown Funk Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Apple Fritter (.5gx2)22%THC 2.18%TERP - LFG - HYBRID Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $4/piece | High Street Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Winter Sunset (.05g x 2) PRE ROLLS 25%THC 1.67%TERP - LFG - SATIVA Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $4/piece | High Street Dispensary Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Winter Sunset (.05g x 2) PRE ROLLS 25%THC 1.67%TERP - LFG - SATIVA Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $4/piece | Hemp World Jackson Jackson · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Apple Fritter (.5gx2)22%THC 2.18%TERP - LFG - HYBRID Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $4/piece | Hemp World Jackson Jackson · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | 5pk Gassy Taffy x Nam Wham 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $16.20$31.2048% off | $4.63/g | Kudzu Cannabis Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Five Points: Winter Kush 3.5g Pre-Roll Pack Pre-rolls | each | $18 | $5.14/g | Roots Remedy Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | New Altitude: Funeral Cake PR 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $11 | $5.50/piece | Roots Remedy Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | 3.5g 7pk Apple Fritter Pre-rolls | eighth · 7-pack | $22.68$31.6828% off | $6.48/g | Kudzu Cannabis Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Good Day Farm - Sorbet Haze - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $6.75$925% off | $6.75/g | ROOTDOWN Jackson · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Good Day Farm - Sorbet Haze - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $6.75$925% off | $6.75/g | ROOTDOWN Jackson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Manna: Donutz 1g 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $7 | $7/g | Roots Remedy Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | CMC: Tangerine Dream 3.5g PR 5pk Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $7.14/g | Roots Remedy Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Power Bars | Joints | 1g GOOD DAY FARM · Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Jackson · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Good Day Farm - Spiced Beignet - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Jackson · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Good Day Farm - Carbon #4 - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Jackson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Power Bars | Joints | 1g GOOD DAY FARM · Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Jackson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Good Day Farm - Spiced Beignet - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Jackson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Good Day Farm - Carbon #4 - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Jackson · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Good Day Farm - Spiced Beignet - Pre-Roll .7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $26.25$3525% off | $7.50/g | ROOTDOWN Jackson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Good Day Farm - Spiced Beignet - Pre-Roll .7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $26.25$3525% off | $7.50/g | ROOTDOWN Jackson · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Funky Charms | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $7.56$10.5628% off | $7.56/g | Kudzu Cannabis Jackson · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Jackson pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Jackson price: $9.64 per gram (middle of $3.47–$25.60). That works out to about $33.74 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Jackson publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Jackson price data: cheapest weed in Jackson, cheap ounces, Jackson flower price index, Jackson deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.