Cheapest infused pre-rolls in Little Ferry, NJ
Cheapest right now: Frosted Melon | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g at Beyond Hello Little Ferry Dispensary — $39 ($3.12 per gram)
38 comparable infused pre-rolls listings at 1 Little Ferry dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Frosted Melon | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g ROVE · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $39$6035% off | $3.12/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g ROVE · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $39$6035% off | $3.12/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Rose Cut | Infused Blunts | 0.75g | 2pk Infused Pre-rolls | 1.75 g · 2-pack | $19.50$3035% off | $11.14/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Dank Diamonds: Infused Pre-Rolls Emerald Cut 0.75g/2pk Infused Pre-rolls | 1.75 g · 2-pack | $19.50$3035% off | $11.14/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pear Cut | Infused Blunts | 0.75g | 2pk Infused Pre-rolls | 1.75 g · 2-pack | $19.50$3035% off | $11.14/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lime OG | Infused Joints | 0.5g | 7pk Infused Pre-rolls | eighth · 7-pack | $39$6035% off | $11.14/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Swift Lifts | Moon Boots | Infused Minis | 0.5g each | 5pk Swift Lifts · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $28.60$4435% off | $11.44/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Swift Lifts | Motorbreath | Infused Minis | 0.5g each | 5pk Swift Lifts · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $28.60$4435% off | $11.44/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Dank Diamonds | Princess Cut | THCa Infused Mini Blunts | 0.7g each | 5pk Bango Distribution · Infused Pre-rolls | eighth · 5-pack | $42.25$6535% off | $12.07/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Dirty Jerseys: Infused Pre-Rolls Spritzer w/Diamonds 0.5g/5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $32.50$5035% off | $13/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Dirty Jerseys: Infused Pre-Rolls Fluff Cake w/Diamonds 0.5g/5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $32.50$5035% off | $13/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Swift Lifts: Long Lifts: Infused Pre-Rolls Fresh Powder No.9 1.0g/1pk Infused Pre-rolls | gram | $14.30$2235% off | $14.30/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Cheetah: Infused Resin Pre-Roll Bubblegum Wedding 0.5g/5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $35.75$5535% off | $14.30/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Cheetah: Infused Resin Pre-Roll Tangieland 0.5g/5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $35.75$5535% off | $14.30/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Cheetah: Infused Resin Pre-Roll Ice Cream Banger 0.5g/5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $35.75$5535% off | $14.30/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | pink passion fruit | Infused Joints | 1.2g Infused Pre-rolls | 1.2 g | $17.50$3550% off | $14.58/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | e-brake | Infused Joints | 1.2g Infused Pre-rolls | 1.2 g | $17.50$3550% off | $14.58/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Animal Cake | Infused Minis | 0.35g | 5pk Infused Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $26$4035% off | $14.86/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | High Wired: Infused Pre-Rolls Tropic Thunderfunk 0.35g/5pk Infused Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $26$4035% off | $14.86/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | High Wired: Infused Pre-Rolls Banana Daddy 0.35g/5pk Infused Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $26$4035% off | $14.86/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Craft Kings: Infused Pre-Roll Sativa 1.0g/1pk Infused Pre-rolls | gram | $15.60$2435% off | $15.60/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Animal Cake | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $15.60$2435% off | $15.60/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Gorilla Chem OG | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $15.60$2435% off | $15.60/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | MAC 1 | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $15.60$2435% off | $15.60/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | emerald cut | Infused Blunts | 2g Infused Pre-rolls | 2 g | $35.75$5535% off | $17.88/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Jasmine Cut | Infused Blunts | 2g Infused Pre-rolls | 2 g | $35.75$5535% off | $17.88/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Dank Diamonds | Cushion Cut | THCa Infused Blunt | 2g Bango Distribution · Infused Pre-rolls | 2 g | $35.75$5535% off | $17.88/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Garden Greens: Infused Diamond Pre-Roll Tropical Treatz 1.0g/1pk Infused Pre-rolls | gram | $18.20$2835% off | $18.20/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Garden Greens: Infused Diamond Pre-Roll Headshot 1.0g/1pk Infused Pre-rolls | gram | $18.20$2835% off | $18.20/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Garden Greens: Infused Diamond Pre-Roll Fruit Stand 1.0g/1pk Infused Pre-rolls | gram | $18.20$2835% off | $18.20/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | MPX: Infused Diamond Pre-Roll Pink Guava 1.0g/1pk Infused Pre-rolls | gram | $19.50$3035% off | $19.50/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Tangieland | Infused Joints | 1g MPX Melting Point Extracts · Infused Pre-rolls | gram | $19.50$3035% off | $19.50/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Acapulco Gold - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g ROVE · Infused Pre-rolls | gram | $19.50$3035% off | $19.50/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Maui Waui - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g ROVE · Infused Pre-rolls | gram | $19.50$3035% off | $19.50/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Sour Lime Haze - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g ROVE · Infused Pre-rolls | gram | $19.50$3035% off | $19.50/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Gorilla Glue #4 | Infused Joints | 1g MPX Melting Point Extracts · Infused Pre-rolls | gram | $19.50$3035% off | $19.50/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Fresh Powder #9 Dynamite Stix [1g] Verano · Infused Pre-rolls | gram | $20.80$3235% off | $20.80/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Verano Reserve | Guava Cooler | Infused Joints | 1g Verano · Infused Pre-rolls | gram | $20.80$3235% off | $20.80/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Little Ferry infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Little Ferry price: $14.86 per gram (middle of $11.14–$19.50). That works out to about $52.01 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Little Ferry publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Little Ferry price data: cheapest weed in Little Ferry, cheap ounces, Little Ferry flower price index, Little Ferry deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.