Cheapest pre-rolls in Little Ferry, NJ
Cheapest right now: Feelz: Pre-Rolls Da Funk 1.25g/3pk at Beyond Hello Little Ferry Dispensary — $16.90 ($4.51 per gram)
86 comparable pre-rolls listings at 1 Little Ferry dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feelz: Pre-Rolls Da Funk 1.25g/3pk Pre-rolls | 3.75 g · 3-pack | $16.90$2635% off | $4.51/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Feelz: Pre-Rolls In Da Couch 1.25g/3pk Pre-rolls | 3.75 g · 3-pack | $16.90$2635% off | $4.51/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Feelz: Pre-Rolls Smile High Club 1.25g/3pk Pre-rolls | 3.75 g · 3-pack | $16.90$2635% off | $4.51/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Feelz: Pre-Rolls Citrus Mistress 1.25g/3pk Pre-rolls | 3.75 g · 3-pack | $16.90$2635% off | $4.51/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Green Lightning: Pre-Rolls MUSK1 0.5g/5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $15.60$2435% off | $6.24/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Green Lightning: Pre-Rolls Yellow Subaru 0.5g/5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $15.60$2435% off | $6.24/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mint Granita | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $6.50$1035% off | $6.50/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Crops: Pre-Rolls Lemon Cherry Sherbet 0.5g/48pk Pre-rolls | 24 g · 48-pack | $156$24035% off | $6.50/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Elyon: Pre-Roll Triple Glitter Bomb 1.25g/1pk Pre-rolls | 1.25 g | $8.45$1335% off | $6.76/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Elyon | Lemon Sportiff | Joint | 1.25g Bango Distribution · Pre-rolls | 1.25 g | $8.45$1335% off | $6.76/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Elyon: Pre-Roll Futura Mule Fuel 1.25g/1pk Pre-rolls | 1.25 g | $8.45$1335% off | $6.76/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Elyon: Pre-Roll Lemon Watermelon Mimosa 1.25g/1pk Pre-rolls | 1.25 g | $8.45$1335% off | $6.76/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Pork Rollz: Pre-Roll Slurricane 1.0g/1pk Pre-rolls | gram | $7.80$1235% off | $7.80/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Pork Rollz: Pre-Roll Papaya Crush 1.0g/1pk Pre-rolls | gram | $7.80$1235% off | $7.80/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Pork Rollz: Pre-Roll Black Maple 1.0g/1pk Pre-rolls | gram | $7.80$1235% off | $7.80/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Swift Lifts: Short Lifts: Pre-Rolls Rotten Teeth 0.35g/10pk Pre-rolls | eighth · 10-pack | $28.60$4435% off | $8.17/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Swift Lifts | Glitter Bomb | Minis | 0.35g each | 10pk Swift Lifts · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $28.60$4435% off | $8.17/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Swift Lifts | Tiramisu Teeth | Minis | 0.35g each | 10pk Swift Lifts · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $28.60$4435% off | $8.17/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Jersey Joints: Pre-Rolls Spritzer 0.7g/5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $29.25$4535% off | $8.36/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Ozone-Happy Hour #21-Pre Rolls Single-1.0g Ozone · Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Green Lightning: Pre-Roll Bananaconda 1.0g/1pk Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Green Lightning: Pre-Roll Cadillac Rainbows 1.0g/1pk Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Green Lightning: Pre-Roll Code Red 1.0g/1pk Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Green Lightning: Pre-Roll MAC 1 1.0g/1pk Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Green Lightning: Pre-Roll MUSK 1.0g/1pk Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Green Lightning: Pre-Roll Super Lemon MAC 1.0g/1pk Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Ice Cream Cake | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Project Pancakes | Joints | 1g LEGEND · Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Permanent Marker | Joints | 1g LEGEND · Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Jokerz 31 | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Ozone: Pre-Roll Tropic Thunderfunk 1.0g/1pk Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Ozone: Pre-Roll Octane Mintz 1.0g/1pk Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Legend: Pre-Roll Sour Diesel 1.0g/1pk Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Legend: Pre-Roll Strawberry OG 1.0g/1pk Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Ozone: Pre-Roll Motor Fuel Mocha 1.0g/1pk Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Ozone: Pre-Roll Island Octane 1.0g/1pk Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Ozone: Pre-Roll Golden Cream 1.0g/1pk Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | White Truffle | Joints | 1g LEGEND · Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Ozone: Pre-Roll Gassed Up Garlic 1.0g/1pk Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Ozone: Pre-Roll Dual OG 1.0g/1pk Pre-rolls | gram | $8.45$1335% off | $8.45/g | Beyond Hello Little Ferry Dispensary Little Ferry · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Little Ferry pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Little Ferry price: $8.45 per gram (middle of $6.76–$10.77). That works out to about $29.57 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Little Ferry publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Little Ferry price data: cheapest weed in Little Ferry, cheap ounces, Little Ferry flower price index, Little Ferry deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.