| 1 | Swift Lifts | Moon Boots | Infused Minis | 0.5g each | 5pkSwift Lifts · Infused Pre-rolls | 1/10 g · 5-pack | $40 | $4/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Grape Stomper OG | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $60 | $4/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blueberry Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $60 | $4/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sour Lime Haze | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $60 | $4/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $60 | $4/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Frosted Melon | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $60 | $4/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $60 | $4/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $60 | $4/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Watermelon Burst | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $60 | $4/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Peaches & Cream | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $60 | $4/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | CHEM HAZE IWH INFUSED (5PK) Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $35.75$5535% off | $7.15/piece | Kota Canna Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | GRIDIRON GRAPE Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/piece | Kota Canna Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | CAKE QUAKE Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/piece | Kota Canna Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | TOUCHDOWN TANGO MANGO Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/piece | Kota Canna Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Mac Stomper | Infused Joints | 0.5g | 7pk Infused Pre-rolls | eighth · 7-pack | $55 | $15.71/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | CHILLUM WATERMELON BLAST Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/piece | Kota Canna Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Pineapple Punch | Infused Joints | 0.5g | 5pkLEGEND · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $45 | $18/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Strawnana | Infused Blunt | 1gDoinks (CO) · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Kota Canna Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Diamond Dazed | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Sativa Blend | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Kota Canna Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Rocket Pop | Infused Blunt | 1gDoinks (CO) · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Kota Canna Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | 1.2G XL Grandaddy Purp Berry Moonrock Infused Preroll - IndicaThe Growfather · Infused Pre-rolls | 1.4 g | $28 | $20/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3/5 g · 5-pack | $60 | $20/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | King Louis XIII | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3/5 g · 5-pack | $60 | $20/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Sativa Blend | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $22 | $22/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Hybrid Blend | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $22 | $22/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Indica Blend | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $22 | $22/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Apple Fritter | Infused Joints | 1.3g Infused Pre-rolls | 1.3 g | $30 | $23.08/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | BLUEBERRY BLITZ - 0.5 g Infused Pre-rolls | each | $12 | $24/g | Kota Canna Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Highsman | Wavey Watermelon | Infused Joint | 0.5gHighsman · Infused Pre-rolls | each | $12 | $24/g | Kota Canna Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Purple Trainwreck - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g | gram | $30 | $30/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Indica Blend | Infused Joints | 0.7g | 5pk Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $35.75$5535% off | $51.07/g | Kota Canna Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Citrus Berry Marmalade | Infused Minis | 0.5g | 5pkLEGEND · Infused Pre-rolls | 1/2 g · 5-pack | $45 | $90/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Cherry Pie | Infused Minis | 0.5g | 5pkLEGEND · Infused Pre-rolls | 1/2 g · 5-pack | $45 | $90/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | comfort creme | Infused Minis | 0.5g | 5pkLEGEND · Infused Pre-rolls | 1/2 g · 5-pack | $45 | $90/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Dogwalkers Afternoon Delight #4 5 Pack Mini Show Dog .45g Diamond InfusedDogwalkers · Infused Pre-rolls | 0.45 g · 5-pack | $45 | $100/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Sour Diesel | Infused Joints | 0.5g | 7pk Infused Pre-rolls | 1/2 g · 7-pack | $55 | $110/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Lime OG | Infused Joints | 0.5g | 7pk Infused Pre-rolls | 1/2 g · 7-pack | $55 | $110/g | MindLift Recreational Weed Dispensary Plainfield · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |