| 1 | Vana | Sunset Sherbet | Badder Concentrates | quarter | $50 | $7.14/g | The Cannabis Store Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Vana | Raw Dog | Badder Concentrates | quarter | $50 | $7.14/g | The Cannabis Store Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 14G BALLER JAR: Gas Station Extracts - Sunset Symphony Batter Live Resin Concentrates | half ounce | $150 | $10.71/g | Stoned Ape Canna Co. Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 14G BALLER JAR: Gas Station Extracts - Lemon Disco Batter Live Resin Concentrates | half ounce | $150 | $10.71/g | Stoned Ape Canna Co. Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | 14G BALLER JAR: Gas Station Extracts - Sour D Batter Live Resin Concentrates | half ounce | $150 | $10.71/g | Stoned Ape Canna Co. Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | 1G Gas Station Extracts Lemon Disco Batter Live Resin Concentrates | gram | $12 | $12/g | Stoned Ape Canna Co. Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | 1G Gas Station Extracts Sour D Batter Live Resin Concentrates | gram | $12 | $12/g | Stoned Ape Canna Co. Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | 1G Gas Station Extracts Cap Junky Live Resin Concentrates | gram | $12 | $12/g | Stoned Ape Canna Co. Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Purple Dosidos | Elevated | Cured Resin Concentrate Concentrates | gram | $15 | $15/g | Bud Board Dispensary - Carlsbad Carlsbad · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Elevated - Cured Resin - Dab - Duct Tape (H) Concentrates | gram | $15 | $15/g | Bud Board Dispensary - Smoke Shop & Lounge Carlsbad · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Vana | Daily Grapes | Badder Concentrates | gram | $15 | $15/g | The Cannabis Store Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Purple Dosidos | Elevated | Cured Resin Concentrate Concentrates | gram | $15 | $15/g | Bud Board Dispensary - Smoke Shop & Lounge Carlsbad · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Headlamp | Solvent | Crumble | 1g Concentrates | gram | $15 | $15/g | Bud Board Dispensary - Smoke Shop & Lounge Carlsbad · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Elevated - Cured Resin - Dab - Duct Tape (H) Concentrates | gram | $15 | $15/g | Bud Board Dispensary - Carlsbad Carlsbad · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | OFFBRAND - 1G CONCENTRATE - Mercy (MER)(Badder) Concentrates | gram | $15 | $15/g | Bud Board Dispensary - Carlsbad Carlsbad · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Vana | Amnesia Sugar | Crumble Concentrates | gram | $15 | $15/g | The Cannabis Store Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Headlamp | Solvent | Crumble | 1g Concentrates | gram | $15 | $15/g | Bud Board Dispensary - Carlsbad Carlsbad · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Vana | Durban Poison | Badder Concentrates | gram | $15 | $15/g | The Cannabis Store Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | OFFBRAND - 1G CONCENTRATE - Mercy (MER)(Badder) Concentrates | gram | $15 | $15/g | Bud Board Dispensary - Smoke Shop & Lounge Carlsbad · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Drool | RSO | Recovery | 1g syringe Concentrates | gram | $25 | $25/g | The Cannabis Store Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | 1g Couch Lock: Dark Rainbow Reserve Live Hash Rosin Concentrates | gram | $35 | $35/g | Stoned Ape Canna Co. Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Zlabs-2 Gram Sugarcane LH Rosin CC T2 Concentrates | 2 g | $80 | $40/g | Bud Board Dispensary - Smoke Shop & Lounge Carlsbad · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Z labs-2 Gram Jomo#13 LH Rosin CC T2 Concentrates | 2 g | $80 | $40/g | Bud Board Dispensary - Carlsbad Carlsbad · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Zlabs-2 Gram Sugarcane LH Rosin CC T2 Concentrates | 2 g | $80 | $40/g | Bud Board Dispensary - Carlsbad Carlsbad · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Z labs-2 Gram Jomo#13 LH Rosin CC T2 Concentrates | 2 g | $80 | $40/g | Bud Board Dispensary - Smoke Shop & Lounge Carlsbad · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | JJ's Garden-Tropicana Cookies Concentrates | gram | $45 | $45/g | Bud Board Dispensary - Carlsbad Carlsbad · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Vana | PP x Ghost OG Rosin | 1G Concentrates | gram | $45 | $45/g | The Cannabis Store Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Vana | Lemon Citron | Rosin Concentrates | gram | $45 | $45/g | The Cannabis Store Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | 1G Couch Lock: 33rd Degree Live Rosin Concentrates | gram | $45 | $45/g | Stoned Ape Canna Co. Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | JJ's Garden-Tropicana Cookies Concentrates | gram | $45 | $45/g | Bud Board Dispensary - Smoke Shop & Lounge Carlsbad · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | JJ's Garden-The Hive Concentrates | 2 g | $90 | $45/g | Bud Board Dispensary - Smoke Shop & Lounge Carlsbad · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | JJ's Garden-The Hive Concentrates | 2 g | $90 | $45/g | Bud Board Dispensary - Carlsbad Carlsbad · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | 1G Rosin - Master Growers Group - Fantasy Melon Concentrates | gram | $50 | $50/g | Stoned Ape Canna Co. Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Made of Honor | Solventless | Rosin | 1g Concentrates | gram | $50 | $50/g | Stoned Ape Canna Co. Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | JJ's Garden- The Hive Rosin Concentrates | gram | $50 | $50/g | Bud Board Dispensary - Smoke Shop & Lounge Carlsbad · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | JJ's Garden- The Hive Rosin Concentrates | gram | $50 | $50/g | Bud Board Dispensary - Carlsbad Carlsbad · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | 1G Couch Lock: Green Wave Live Rosin Concentrates | gram | $55 | $55/g | Stoned Ape Canna Co. Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | 1G Carver Family Farms Live Rosin- Wonka Bars Concentrates | gram | $60 | $60/g | Stoned Ape Canna Co. Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Olio - Enchanted Botanicals - Super Lemon Mac MM Live Hash Rosin Concentrates | gram | $60 | $60/g | Bud Board Dispensary - Smoke Shop & Lounge Carlsbad · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | 1g Couch Lock: Snowday Reserve Live Hash Rosin Concentrates | gram | $60 | $60/g | Stoned Ape Canna Co. Carlsbad · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |