Cheapest infused pre-rolls in Ithaca, NY
Cheapest right now: Don Carlos | Infused Blunts | 0.5g | 10pk at Corner House — $58 ($11.60 per gram)
26 comparable infused pre-rolls listings at 2 Ithaca dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Don Carlos | Infused Blunts | 0.5g | 10pk Infused Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $58 | $11.60/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blueberry DJ Cut | Hash Infused Doobies | 10 Count | 5G Ruby Farms · Infused Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $65.54 | $13.11/g | Altitude Ithaca Ithaca · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Tangerine Dream | Hash Infused Doobies | 10 Count | 5g Ruby Farms · Infused Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $65.54 | $13.11/g | Altitude Ithaca Ithaca · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $45 | $15/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | ayrloom | Bomb Popz Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $45 | $15/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | ayrloom | Cereal Milk Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $45 | $15/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | ayrloom | Lychee Dream Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $45 | $15/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | ayrloom | Alaskan Thunder Fuck Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $45 | $15/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Florist Farms | Witches Brew | Live Resin Infused Minis | 0.5g each | 5pk Florist Farms · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40$4511% off | $16/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Florist Farms | Dutch Hawaiian | Live Resin Infused Minis | 0.5g each | 5pk Florist Farms · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40$4511% off | $16/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Florist Farms | Lemon OG Haze | Resin Infused Pre-Rolls | .5g 5-pack Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40$4511% off | $16/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Florist Farms | Mandarin Dog Infused Pre-Rolls | .5g 5-pack Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40$4511% off | $16/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Florist Farms | Banana Cream Cake | Resin Infused Pre-Rolls | .5g 5-pack Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40$4511% off | $16/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Florist Farms | Candy Jack | Live Resin Infused Minis | 0.5g each | 5pk Florist Farms · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40$4511% off | $16/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Florist Farms | Apple Fritter Live Resin Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Florist Farms | Candy Jack | Live Resin Infused Joints | 1g Florist Farms · Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Florist Farms | King Sherb Live Resin Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Florist Farms | Permanent Marker | Live Resin Infused Joints | 1g Florist Farms · Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Florist Farms | Sour Tangie | Live Resin Infused Minis | 0.5g each | 5pk Florist Farms · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $45.20 | $18.08/g | Altitude Ithaca Ithaca · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Memory Loss | Infused Joint | 1g Nanticoke · Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Mac Nilla 1 Gram Infused Pre-roll Nanticoke · Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Coconut Cream 1 Gram Infused Pre-roll Nanticoke · Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Kosher Kush | Hash Infused Rose Pedal | 1.5g Ruby Farms · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $33.90 | $22.60/g | Altitude Ithaca Ithaca · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Ruby Farms | Ghost Train Haze #2 | Rose Petals Infused Infused Pre-rolls | 1.5 g | $33.90 | $22.60/g | Altitude Ithaca Ithaca · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Alibi | Royal Cherry Kush X Twilight Aura | 1g Live Rosin Infused Ceramic Tip Pre-roll Infused Pre-rolls | gram | $23 | $23/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Hindsight Farm | Zonkers | Kief and Hash Infused Pre-Roll | .7g 2-pack Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $25 | $25/g | Corner House Ithaca · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Ithaca infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Ithaca price: $16 per gram (middle of $14.05–$22.60). That works out to about $56 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Ithaca publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Ithaca price data: cheapest weed in Ithaca, cheap ounces, Ithaca flower price index, Ithaca deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.