Cheapest weed in Rockaway Park, NY
384 Rockaway Park menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Rockaway Park
See all flower prices →Cheapest right now: SKY DOG 28G at Flower Shak — $124.99 ($4.46 per gram) · 122 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SKY DOG 28G Flower | each | $124.99 | $4.46/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | PAPAYA BOMB 28G Flower | each | $124.99 | $4.46/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Weedubest | Flower | Oreoz x G41 | 28g | Hybrid Flower | each | $124.99 | $4.46/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Platinum Reserve I Mandarin Zkittles | Big Buds | 28g Platinum Reserve · Flower | each | $124.99 | $4.46/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Hashtag Honey - Flower - Lemon Cherry Gelato - 28g Flower | each | $135 | $4.82/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | LIVWELL PW 28G INDICA DOMINANT LivWell Enlightened Health · Flower | each | $139.99 | $5/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Thai Sunrise | Flower | 70g Find · Flower | each | $349.99 | $5/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find. | Flower | Turndown Service | 70g Flower | each | $349.99 | $5/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Rockaway Park
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Hashtag Honey | Huckleberry Kush | Cartridge | 1g at Flower Shak — $22 ($22 per gram) · 127 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hashtag Honey | Huckleberry Kush | Cartridge | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $22 | $22/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hashtag Honey | Melon Baller | Cartridge | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $22 | $22/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Hashtag Honey | Blueberry Caviar | Cartridge | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $23.99 | $23.99/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Hashtag Honey | White Uzumaki | Cartridge | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $23.99 | $23.99/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Hashtag Honey | Cart | Blue Lobster | 1g Vape Pens | each | $23.99 | $23.99/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Hashtag Honey | Jokerz | Disposable | 2g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $59.99 | $30/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hashtag Honey | King Louie | Disposable | 2g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $59.99 | $30/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | B Noble | BRIQ AIO Vape | Sour Diesel | 2g Vape Pens | each | $59.99 | $30/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Rockaway Park
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Hybrid Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) at Flower Shak — $39 ($1.11 per gram) · 30 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hybrid Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | each · 10-pack | $39 | $1.11/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sativa Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | each · 10-pack | $39 | $1.11/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Indica Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | each · 10-pack | $39 | $1.11/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Nic The Bruiser | Single Pre Roll | 1g Leal · Pre-rolls | each | $7.99 | $7.99/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Hashtag Honey | Maui Wowie | Joint | 1g Hashtag Honey · Pre-rolls | each | $8.85 | $8.85/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Hashtag Honey | Green Crack | Joint | 1g Hashtag Honey · Pre-rolls | each | $8.85 | $8.85/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Granddaddy Purple | Classics | 7pk | 5g Ruby Farms · Pre-rolls | each · 7-pack | $49.99 | $10/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Ghost Train Haze #2 | Classics | 7pk | 5g Ruby Farms · Pre-rolls | each · 7-pack | $49.99 | $10/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Rockaway Park
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Bold Glass Tip Infused Durban Poison Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) at Flower Shak — $39.99 ($3.20 per gram) · 105 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bold Glass Tip Infused Durban Poison Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $39.99 | $3.20/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Bold Wood Tip Infused Grape Pie Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea | 5 pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $39.99 | $3.20/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bold Glass Tip Infused Tahoe OG Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $39.99 | $3.20/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bold Glass Tip Infused King Louis XIII Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pk) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $39.99 | $3.20/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bold Glass Tip Infused Jack Herer Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $39.99 | $3.20/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bold Glass Tip Infused Jet Fuel Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $39.99 | $3.20/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bold Glass Tip Infused Acapulco Gold Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $39.99 | $3.20/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Ripped | Infused Ready to Roll | Chem Dawg | 14g Infused Pre-rolls | each | $79.99 | $5.71/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Rockaway Park flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Rockaway Park →Discounted items across Rockaway Park menus, newest first.
Best dispensaries in Rockaway Park →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.