Cheapest flower in Rockaway Park, NY
Cheapest right now: SKY DOG 28G at Flower Shak — $124.99 ($4.46 per gram)
122 comparable flower listings at 1 Rockaway Park dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SKY DOG 28G Flower | each | $124.99 | $4.46/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | PAPAYA BOMB 28G Flower | each | $124.99 | $4.46/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Weedubest | Flower | Oreoz x G41 | 28g | Hybrid Flower | each | $124.99 | $4.46/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Platinum Reserve I Mandarin Zkittles | Big Buds | 28g Platinum Reserve · Flower | each | $124.99 | $4.46/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Hashtag Honey - Flower - Lemon Cherry Gelato - 28g Flower | each | $135 | $4.82/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | LIVWELL PW 28G INDICA DOMINANT LivWell Enlightened Health · Flower | each | $139.99 | $5/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Thai Sunrise | Flower | 70g Find · Flower | each | $349.99 | $5/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find. | Flower | Turndown Service | 70g Flower | each | $349.99 | $5/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Peanut Butter Muffin | Ground | 14g Dumbo Electric · Flower | each | $74.99 | $5.36/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Titan Express | Ground | 14g Dumbo Electric · Flower | each | $74.99 | $5.36/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Cap Junky | Ground | 14g Dumbo Electric · Flower | each | $74.99 | $5.36/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Grocery | Flower | Peanut Butter Breath | 28g | Hybrid Flower | each | $155 | $5.54/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Grocery | Flower | Headband | 28g | Hybrid Flower | each | $155 | $5.54/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Grocery | Flower | Gush Mintz | 28g | Hybrid Flower | each | $155 | $5.54/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Electric Grape | Ground | 14g Flower | each | $79.99 | $5.71/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Hashtag Honey | Jungle Cake | Big Buds | 14g Hashtag Honey · Flower | each | $79.99 | $5.71/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Find. | Flower | Mint Snackz | 28g Flower | each | $159.99 | $5.71/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Grocery | Flower | Garlic Gravity | 28g Flower | each | $159.99 | $5.71/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Grocery | Flower | Blue Dream | 28g Flower | each | $159.99 | $5.71/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Grocery | Flower | Space Candy | 28g Flower | each | $159.99 | $5.71/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Find. | Flower | Funk Bomb | 28g Flower | each | $159.99 | $5.71/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Find. | Flower | Crusty Crustacean | 28g Flower | each | $159.99 | $5.71/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Find. | Flower | Gas Lit | 14g | Hybrid Flower | each | $84.99 | $6.07/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | True OG | Flower | 14g Find · Flower | each | $84.99 | $6.07/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Agent Z | Flower | 14g Find · Flower | each | $84.99 | $6.07/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Find | Tourist Trap | Big Buds | 14g Find · Flower | each | $84.99 | $6.07/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Find. | Flower | Lemon Creamsicle | 14g | Sativa Flower | each | $84.99 | $6.07/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Orange Cookies Flower [28g] matter. · Flower | each | $170 | $6.07/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | matter. | Flower | OMC | 28g Flower | each | $170 | $6.07/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Grease Bucket | Big Buds | 14g 1937 Cannabis · Flower | each | $88.50 | $6.32/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | 1937 | Indoor Flower | Sherbanger #22 | 14g Flower | each | $88.50 | $6.32/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Petrol Station | Big Buds | 14g 1937 Cannabis · Flower | each | $88.50 | $6.32/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Weedubest | Flower | Oreoz x G41 | 3.5g | Hybrid Flower | each | $22.13 | $6.32/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Cookies Kush | Big Buds | 14g LivWell Enlightened Health · Flower | each | $89.99 | $6.43/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Angie | Big Buds | 14g LivWell Enlightened Health · Flower | each | $89.99 | $6.43/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Gogurtz | Big Buds | 28g RYTHM · Flower | each | $179.99 | $6.43/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | L'Orange Flower 1.0oz RYTHM · Flower | each | $179.99 | $6.43/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Cheddar Cheeze | Big Buds | 28g RYTHM · Flower | each | $179.99 | $6.43/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Sugar Rush | Infused Flower | 7g Flower | each | $49.99 | $7.14/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Grocery | Flower | Atomic Breath | 28g Flower | each | $199.99 | $7.14/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Rockaway Park flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Rockaway Park price: $10 per gram (middle of $5.54–$14.14). That works out to about $35 an eighth.
- 88.4% of priced flower listings in Rockaway Park publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Rockaway Park price data: cheapest weed in Rockaway Park, cheap ounces, Rockaway Park flower price index, Rockaway Park deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.