Cheapest carts & vapes in Rockaway Park, NY
Cheapest right now: Hashtag Honey | Huckleberry Kush | Cartridge | 1g at Flower Shak — $22 ($22 per gram)
127 comparable vape pens listings at 1 Rockaway Park dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hashtag Honey | Huckleberry Kush | Cartridge | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $22 | $22/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hashtag Honey | Melon Baller | Cartridge | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $22 | $22/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Hashtag Honey | Blueberry Caviar | Cartridge | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $23.99 | $23.99/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Hashtag Honey | White Uzumaki | Cartridge | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $23.99 | $23.99/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Hashtag Honey | Cart | Blue Lobster | 1g Vape Pens | each | $23.99 | $23.99/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Hashtag Honey | Jokerz | Disposable | 2g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $59.99 | $30/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hashtag Honey | King Louie | Disposable | 2g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $59.99 | $30/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | B Noble | BRIQ AIO Vape | Sour Diesel | 2g Vape Pens | each | $59.99 | $30/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Hashtag Honey | Durban Poision | Disposable | 2g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $60 | $30/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Hashtag Honey | Zoap | Disposable | 2g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $60 | $30/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Hashtag Honey | Super Lemon Haze | Disposable | 2g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $60 | $30/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Hashtag Honey | NYC Diesel | Disposable | 2g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $60 | $30/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Hashtag Honey | Northern Lights | Disposable | 2g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $60 | $30/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Hashtag Honey | Apples & Bananas | Disposable | 2g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $60 | $30/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | 3g SLID3 3g FUSION Disposable - Very Berry x Coco Cloud EUREKA · Vape Pens | each | $95$11014% off | $31.67/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | 3g SLID3 FUSION Disposable - Concord Crush x Lychee Luxe EUREKA · Vape Pens | each | $95$11014% off | $31.67/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | 3g SLID3 CLASSIC - Blackberry Kush x Platinum Bubba EUREKA · Vape Pens | each | $95$11014% off | $31.67/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Mango Haze | AIO Palm | Sativa | 1.5g Jaunty · Vape Pens | each | $55 | $36.67/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | ayrloom | Pink Rozay | AIO | 2g ayrloom · Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Kings & Queens | Distillate vape | Durban Poison | 1g Vape Pens | each | $39.99 | $39.99/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Dompen | 510 Cart | King Louis III | 1g | Indica Vape Pens | each | $39.99 | $39.99/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Hashtag Honey | RS-11 | Disposable | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $39.99 | $39.99/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Kings & Queens | Distillate vape | Master Kush | 1g Vape Pens | each | $39.99 | $39.99/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Skywalker OG | Disposable | 1g Kings & Queens · Vape Pens | each | $39.99 | $39.99/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Jack Herer | Disposable | 1g Kings & Queens · Vape Pens | each | $39.99 | $39.99/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Hashtag Honey | Blue Lobster | Disposable | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $39.99 | $39.99/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Cookies | Vape | London Pound Cake (S) x Black Cherry Gelato (I) | 2g Vape Pens | each | $79.99 | $39.99/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Cookies | Vape | Apples & Bananas (S) x Huckleberry Gelato (I) | 2g Vape Pens | each | $79.99 | $39.99/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Cookies | Vape | Blue Raz (I) x Blueberry Banana (I) | 2g Vape Pens | each | $79.99 | $39.99/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Hashtag Honey | Blue Dream | Disposable | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $40 | $40/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Hashtag Honey | Super Jack | Disposable | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $40 | $40/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Hashtag Honey | Lemon Cherry Gelato | Disposable | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $40 | $40/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Hashtag Honey | Permanent Marker | Disposable | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | each | $40 | $40/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Sluggers - AIO Vape - 1.2g - Lemon Cherry Gelato Sluggers Hit · Vape Pens | each | $49.99 | $41.66/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Sluggers - AIO Vape - 1.2g - Euphoria Sluggers Hit · Vape Pens | each | $49.99 | $41.66/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Sluggers - AIO Vape - 1.2g - NYC Diesel Sluggers Hit · Vape Pens | each | $49.99 | $41.66/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Pink-Z + Dragon Fruit + Tropicana | V5 Disposable | 2g Boutiq · Vape Pens | each | $84.99 | $42.49/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Sour Tangie + NYC Sour + Passion Fruit | V5 Disposable | 2g Boutiq · Vape Pens | each | $84.99 | $42.49/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Maui Wowie + Gelato 41 + Mango Melon | V5 Disposable | 2g Boutiq · Vape Pens | each | $84.99 | $42.49/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Lime Haze + Slimeade + Starfruit | V5 Disposable | 2g Boutiq · Vape Pens | each | $84.99 | $42.49/g | Flower Shak Rockaway Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Rockaway Park vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Rockaway Park price: $45 per gram (middle of $30–$77.98). That works out to about $157.50 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Rockaway Park publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Rockaway Park price data: cheapest weed in Rockaway Park, cheap ounces, Rockaway Park flower price index, Rockaway Park deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.